All times are UTC + 1 hour [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 46 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: Wed Aug 23, 2006 12:22 pm 
Maradeur

Gle,ak netko ima 16 godina nemreš odmah reć da se ne kuži u muziku i nezna što valja ! a što se djece koja furaju pentagrame i križeve tiče oni su vjerojatno tek počeli slušat metal jer im mama neće kupit pumice/umrl a ima mačka/ su predebeli ili preružni da budu šminkeri(odnosim se na nadobudne gotičarke :lol: -bez uvrede ikome-mislim na one od 14.god)/imaju sve u životu al ipak briju na neku depresivu( i misle da je metal ko žanr depresivan).....90 % takve djece će se opametit,a ostali će postat oni o kojima pišu po novinama da okreću križeve po grobljima

s neprijateljima se ne pregovara,neprijatelje se strelja! gđica.hitler

Profile  

Post subject:
PostPosted: Wed Aug 23, 2006 3:47 pm 
Soul Reaver

ja sam sad srela nakon godinu i pol curu iz srednje,iz razreda,koja je uz mene jedina brijala na metal u cijeloj srednjoj valjda...ono,otkad znam za nju imala je crnu kosu do guzice,uvijek u crnom,marte-don't leave home without them...metal majce,killeri....mocvara,jabuka...the whole shebang...i sad ju sretnem :shock: :o neka trendi frizurica....poluplavusa,sminkerske naocale...prugasta mornarska majcica...moderni remen...japankice...neka posh torbica... :shock: :shock: :shock: sta ti se desilo?!jel slusas metal uopce?-o neeee,vec otkad...i onda sjednemo gledat slike iz srednje i s maturalca di smo ona i ja ko dve crne vrane u moru sljokica i visokih peta i ona se snebiva kao-da joj je neugodno i da ju je sram kak se prije oblacila...da nemre vjerovat da je slusala metal,da kak je to zapravo bzze muzika...a ja ono-HEJ HEJ HEEEEEJ! :x EASY THERE...jos ja dosla sva u crnom,neki kvazigoticki sos...sminka ko i u srednjoj...kazu da se nisam nimalo promijenila(osim kaj znam sos obuc :mrgreen: ) al ona...sve nisam znala kak bi reagirala...dal da nju zalim il da se ljutim na nju kaj me suptilno vrijeda tim izjavama i cudnim pogledima buduci da ja jos uvjek slusam metal i vise manje se tak oblacim...

me: lik ima vokal zakurac...tehnicki sucka big time... al it works...
mario: pa u tom i je stvar :D
nebi bilo kvlt da nije zakurac :D

Profile  

Post subject:
PostPosted: Wed Aug 23, 2006 7:19 pm 
Soul Reaver

ma,to ti se lagano rješava...zabiš NOŽ u vrat i malo ga okreneš,pa nek sad pljuje po metalu,jedino kaj bu pljuvala bu bila krv!!!!!!!!!!HHHHHHHHHHHHHHHHAAAAAAAAAAAAAAATTTTTTTTTTTTTTTRRRRRRRRRRRRREEEEEEEEEEEEEEEEEDDDDDDDDDDDDDD!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :x :x

Profile  

Post subject:
PostPosted: Wed Aug 23, 2006 7:21 pm 
Soul Reaver

ja sam jedini u razredu , ali imam 2 frenda iz iste generacije , više od ta dva kretena mi netraba :D

Profile  

Post subject:
PostPosted: Wed Aug 23, 2006 7:44 pm 
Soul Reaver

...istina

Profile  

Post subject:
PostPosted: Wed Aug 23, 2006 11:50 pm 
Maradeur

ja sam jedina u razredu a u cijeloj generaciji ima još jedna osim mene...tužno :(

s neprijateljima se ne pregovara,neprijatelje se strelja! gđica.hitler

Profile  

Post subject:
PostPosted: Wed Aug 23, 2006 11:57 pm 
Soul Reaver

ignis wrote:
ja sam jedina u razredu a u cijeloj generaciji ima još jedna osim mene...tužno :(

i u mojoj generaciji su nas bile samo 2...i obadve u istom razredu...bio je jos jedan ajmonazvat grunger,al on je 3 god stariji pa je brzo maturiro pa smo ostale sam nas dve...

Profile  

Post subject:
PostPosted: Thu Aug 24, 2006 1:06 am 
Soul Reaver

Prava istina je da ja slušam METAL samo zato što je trenutno "IN"...Kad bu Vice Vukov i Vinko Coce bili "IN" onda ću njih slušat!!!!!!!!!! :twisted:

Profile  

Post subject:
PostPosted: Thu Aug 24, 2006 7:56 pm 
Soul Reaver

ja sam slušo metal od rođenja :lol: :lol: :lol: , moj stari ima metallicu i AC-DC staru kazetu 15 god. :D

Profile  

Post subject:
PostPosted: Wed Aug 30, 2006 3:52 pm 
Soul Reaver

te spike su mi naj 8) onak....imam frendicu ciji su starci metalci,al nije metal slusala sve dok ju ja nisam pocela pilit s tim tam negdje pocetkom srednje...dotad je slusala dens i najzesce,kaj je pokupila u osnovnjaku od mene(jer se svidalo nekom liku koji se njoj tad svido,a taj lik je iso s mojim burazom u razred)prodigy... 8) cim je pocela druzit se u metal krugovima pocela je sijat spiku kak su njeni starci metalci i kak ona od rodenja slusa metal... :roll: 8) :lol:

Profile  

Post subject:
PostPosted: Wed Aug 30, 2006 6:06 pm 
Soul Reaver

jebeš metal!!!!!!!!ups...sam nekaj krivo rekel???!!!oni se samo deru i vrište!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Profile  

Post subject:
PostPosted: Thu Nov 02, 2006 7:09 pm 
Soul Reaver

nazalost, danas je metal trend...ali meni ne smeta...bolje da klinci slusaju metal nego britney spears, backstreet boys ili slicno...jedino mi se ne svidja kada idu pametovati o stvarima koje ne znaju, e onda mi malo dignu zivac. ali i to se sredi... :D

Profile  

Post subject:
PostPosted: Tue Dec 26, 2006 12:55 pm 
Soul Reaver

najviše mi živci vibriraju kad izađem van na neka mjesta gdje se skupljaju "metalci"... šta se tamo može čut, jebo te... svi raspravljaju o svojoj garderobi, ili o tome kak su se napili, prebili nekog, jebali nekog... Jebo me pas mrtvi, da zatvorim oči i slušam ih imao bi osjećaj da sam okružen sve samim šminkerima i cajkašima, majke mi. Ne sjećam se kad sam zadnji put s nekim vani mogao razgovarat o Muzici, jebote... nikom više to nije važno. svi sam hoće biti opake kvartovske legende :cry: jebem im mrtvu majku... svi bi sam partijali :cry: :cry: gamad prokleta.... ja sam duboko razočaran u 98 posto današnjih metalaca jer nemaju veze oni više s metalom ili muzikom. to što se povremeno sjete poslušat neki metal čini ih metalcima, ono, NE! metal je trend, sve je trend, sve je otišlo u tisuću kuraca... još kad čujem pred koncertom stalno kak neki likovi prolaze i piju i govore:
"e, daj, nećemo stić popit do kraja a band počinje..."
"ma, jebeš band. Idemo pit!"
I odu pit.
Želudac mi se okreće od današnjih metalaca... :sad25: :sad07: :sad49: :mad09: i to uopće nema veze s godinama. danas su svi metalci skoro tak retardirani (98%) neovisno dal imaju 14 ili 24 godine

Profile  

Post subject:
PostPosted: Tue Dec 26, 2006 1:50 pm 
Soul Reaver

cek, pa neides van valjda pricat o muzici... :? :lol: meni to tak vec ide na jetra kad se upoznam s nekim i onda jedino o cem mozemo pricat je muzika...i onda kad se potrose teme vezane uz muziku-muk...nikad zapravo nis nesaznas o toj osobi osim kaj slusa i koji su mu stavovi spram ovog-onog zanra/benda... jebes to, brzo dosadi...pogotovo mi dode da se sam okrenem i odem kad se upoznam s nekim pa prvo kaj me pita je kaj slusas...ispada da se svaki izlazak i svaki razgovor temelji na jednom te istom, ko da snimis na diktafon i onda sam pustis svakom kog upoznas...neda mi se vodit stalno jedan te isti razgovor...a da nepricam o tome kako se zbog subjektivnih misljenja, pogotovo mlade populacije i novopecenih metalaca(ovih trendovskih) kaj bi se sam svadali i pljuvali po onom kaj im se nesvida...kak mi to digne zivac, dode mi da ih sve porazbacam naokolo, a kak su mi zivci tanki, moglo bi se i to desit...

Profile  

Post subject:
PostPosted: Tue Dec 26, 2006 2:48 pm 
Soul Reaver

Incognito wrote:
cek, pa neides van valjda pricat o muzici... :? :lol: meni to tak vec ide na jetra kad se upoznam s nekim i onda jedino o cem mozemo pricat je muzika...i onda kad se potrose teme vezane uz muziku-muk...nikad zapravo nis nesaznas o toj osobi osim kaj slusa i koji su mu stavovi spram ovog-onog zanra/benda... jebes to, brzo dosadi...pogotovo mi dode da se sam okrenem i odem kad se upoznam s nekim pa prvo kaj me pita je kaj slusas...ispada da se svaki izlazak i svaki razgovor temelji na jednom te istom, ko da snimis na diktafon i onda sam pustis svakom kog upoznas...neda mi se vodit stalno jedan te isti razgovor...a da nepricam o tome kako se zbog subjektivnih misljenja, pogotovo mlade populacije i novopecenih metalaca(ovih trendovskih) kaj bi se sam svadali i pljuvali po onom kaj im se nesvida...kak mi to digne zivac, dode mi da ih sve porazbacam naokolo, a kak su mi zivci tanki, moglo bi se i to desit...

hehe, pa ne idem van pričat samo o muzici lol. al poanta je u tome, da je muzika u govoru (a znači i razmišljanju) današnjih metalaca skroz suvišna, jebote. ne žalim se ja što kad izađem van nemrem stalno pričat s nekim sam o muzici. al stvar je o tome da ja već mjesecima nisam čuo nešto o muzici vani među metalcima, kuiš? ono, muzika je suvišna i potpuno izbačena iz izlazaka i iz diskusija. ne znam di ti ideš van, možda je kod tebe bilja situacija, al ovdje je upravo tako. kožnjaci, marte i killersi da - muzika i zanimanje za muziku - nula bodova :cry:

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 46 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]