All times are UTC + 1 hour [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 46 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: Sun Jan 15, 2006 10:10 pm 
Maradeur

metal je trend ali trendovi dolaze i prolaze ...mislim da to nije toliko vazno...sada naravno da me pukne u zivac kada vidim nekog zadrtog blekera koji je prekjucer cuo za maidene a danas je true i pljuje po njima ili bilo sto drugo..ali uvijek su postojali takvi tipovi i uvijek ce postojati

Profile  

Post subject:
PostPosted: Mon Jan 16, 2006 2:14 am 
Soul Reaver

Ajd nemojte kenjat svi. "Metal je trend". Šta bi to trebalo značit trend, kao da je to IN danas ili šta? Kao SVI slušaju metal jer je to moda? Ma ko sluša metal!? U cijeloj mojoj školi je bilo možda do 10 ljudi koji imaju veze s metalom. Od 300. Znači svaki 30. Uuuu, neš ti trenda... :roll: A vid posjećenosti koncerata... 200 ljudi došlo na jedne od poznatijih metal bendova - Candlemass i Destruction. E da kad su bili Bodomi to je bila udarna vijest na dnevniku e... :roll:
Ja neznam di se vi krećete, koje programe gledate ili neznam šta da ste dobili dojam da je metal komercijala. Stvarno neznam. Neznam zapravo jel sam ja uopće dobro shvatio ovo o čem vi pričate jer nemogu vjerovat da svi zajedno u glas kukate trend komercijala moda ovo ono... :?

Abysmo wrote:
metal je postao jako unosna trgovina....
postao je trend, postao je ono protiv čega se borio davno...

ajd molim te... :roll:

Ako je ikad bio metal trend onda su to bile eventualno osamdesete i to je to.

Profile  

Post subject:
PostPosted: Mon Jan 16, 2006 2:43 am 
Soul Reaver

Neznas o cem pricas, a trend je i to kakav. Kakve osamdesete lol, danas je to trend, dimmu borgir tange imas za kupit moj boze.

Pa naravno da nece netko raditi stvari za najsiru populaciju, tko ce se tu probit, ali metal je jako unosan posao.

Mozda ne toliko kod nas, vani puno vise.

Profile  

Post subject:
PostPosted: Mon Jan 16, 2006 2:58 am 
Soul Reaver

Onda ja očito ne znam šta znači trend.
Pa ako nije ni približno za najširu populaciju, zar se samim time ne isključuje da je trend?

Profile  

Post subject:
PostPosted: Mon Jan 16, 2006 3:04 am 
Soul Reaver

Ne mora nuzno biti za najsiru populaciju, ali kad cemo tako, metallica kao nije za najsiru populaciju. samo jedan primjer

Profile  

Post subject:
PostPosted: Mon Jan 16, 2006 3:05 am 
Soul Reaver

Ma sve je to trend.Uvijek bilo i uvijek bit ce.

uteraj mi, uteraj kola u garazu

Profile  

Post subject:
PostPosted: Mon Jan 16, 2006 3:11 am 
Soul Reaver

Mad_Duke wrote:
Ne mora nuzno biti za najsiru populaciju, ali kad cemo tako, metallica kao nije za najsiru populaciju. samo jedan primjer

da, samo jedan JEDINI primjer.

Vi kak oćete al ja dolazim do zaključka da ILI metal nije trend ILI je metal trend isto koliko i apsolutno svaka stvar na zemlji što bog ili čovjek stvori. Koji je od ova dva odgovora točan ovisi samo o vašoj definiciji trenda.

Profile  

Post subject:
PostPosted: Tue Jan 17, 2006 12:07 am 
Soul Reaver

ma ne da mi se opet o tome raspravljat....prije je metal bio jak, bio je KVALITETAN a danas je sve u KVANTITETI!!! Štancanje albuma, DVD-a, singlova, merčendajza...vječna potjera za lovom i publicitetom jer i to nosi pare.....bilo da kog pitaš ko je slušao metal u 80tima reći će ti da su to bila vremena jako plodna za metal jer onda je to bio i "nazovi tako pokret" jedno zajedništvo (united we stand...) no danas se sve klasificira, pa tako imaš podjele i bla,bla.....to je druga priča...

po meni je trend jer se velik broj bendova više bavi računicom kako više skupit i napunit kasicu nego da sjednu i naprave nešto kvalitetno, pa makar to radili i 5 godina...ovo štancanje mi je bezveze...
tu ulazi i velika reklamacija bendova na TV-u što je i Ok i ne tako OK..jer ak si nastao kao bend koji ce svirati jednu alternativnu muziku koja predstavlja jedan bunt naspram popularnoj mizici, milsim da si izdao svoj bend i muziku time što se i sam pojavljuješ na toj popularnoj TV, ma koliko to god zvučalo glupo...dobro, ima i TONA bendova koji ulaze u metal samo radi zarade..jako puno toga ima danas...svi ovi reunioni, ma to sve potraga za parama..ma kakva opet nađena ljubav..ehehhe...
zato se divim tom jednom undergroundu jer su bar zadržali onaj metal štih koji se mogao osjetiti davno....

Profile  

Post subject:
PostPosted: Tue Jan 17, 2006 1:24 am 
Soul Reaver

Abysmo wrote:
tu ulazi i velika reklamacija bendova na TV-u

Velika reklamacija na teveu?? :shock: :shock: :shock:
Ma di!?
Ajde mi molim te navedi di ti točno gledaš metala po teveu da i ja upalim telku kad bude.

Inače, ne slažem se s većinom što si rekao. :wink:

Profile  

Post subject:
PostPosted: Tue Jan 17, 2006 1:31 am 
Soul Reaver

na Hrv programime nečeš naći..no ja sam recimo jednom upalio NET i ono hypocrisy pa poslije severina..ok...hit depo - dorgir (al sam se trgo od smjeha onda), SLO1 - bon jovi, hammerfall, rolling stonesi - na ovo sam se isto trgo...a ako imaš satelitsku gledaj vivu 2, milsim da poslije 00:00 imas neki rock zone di se vrte spotoći a poslije ide recimo A night with Eminem :D .....

Profile  

Post subject:
PostPosted: Wed Jan 18, 2006 10:50 pm 
Soul Reaver

Ček ti želiš reći da par najpopularnijih bendova u 80-ima nisu bili na televiziji? Jesu. I to puno više nego sad. Na prste mogu izbrojat koliko sam puta vidio neki metal na teveu. I sad je to trend... ma joooj e :roll:

Zanimljivo da se svi slažu da su one ČRU spike jadne i djetinjaste a sada se kuka kako je metal trend zato što je na televiziji (op.a: je kurac!). Dakle indirektno se ovdje kuka kako metal danas više nije tr00. Jer je na teveu (ko fol).

Koji ste vi ćrueri e

Da, metal je trend e. Vidi sad baš u Red Carpetu je bio intervju sa Šagratom
:roll:

Profile  

Post subject:
PostPosted: Wed Jan 18, 2006 11:12 pm 
Crusader

to ti je ono..prvo se pocnu obalcit tak...uz sto obuku i bahatost...i nedostiznost...a onda tek, manje vazno, to i slušati....tek toliko, da im paše uz garderobu....

:?

Profile  

Post subject:
PostPosted: Tue Jan 24, 2006 3:32 am 
Unplugged

pravi metal je umro krajem 90tih..danas više ne postoji...

Profile  

Post subject:
PostPosted: Tue Aug 22, 2006 12:29 am 
Soul Reaver

Kak vam se da s takvim stvarima opterečivat!!!???Istina,i mene živcira kad vidim dijete od 12 godina u majici od Mejdena,il ne do Bog Pantere,al onda skužim da sam takav bio i JA!!!kad sam imo 16 god.ja brijem da sam čak i spavao u majici od nekog benda!!!Al,takve stvari te prođu,tak da danas mogu bez problema obuć neku bijelu majicu,kosa mi je skoro stalno u repu i sl. :roll: :wink: ...nemrete reč da se nisam potrudil!!!

Profile  

Post subject:
PostPosted: Wed Aug 23, 2006 9:57 am 
Soul Reaver

kod mene na koncert dođu ljudi koje nemaju veze s metalom :shock: koji oni kurac imaju tam radit , odu tam pričat , a meni najviše smeta ovo , ima ajmo reć 16 god . i stalno nosi pentagram ili 666 , a svaku nedelju ide u crkvu , JEBO GA BOG :evil:

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 46 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]