All times are UTC + 1 hour [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 65 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: Sat Mar 12, 2005 5:03 pm 
Soul Reaver

Mad_Duke wrote:
Ima se pravo, ali kaj to ovdje, proslijedite Hawku, pa cemo vidjeti.

vidit će on to ovdje...

Profile  

Post subject:
PostPosted: Mon Mar 14, 2005 3:35 am 
Dread Knight
Dread Knight

U podforumu Prijedlozi otvorite prijedlog za novi forum i otvorit ćemo ga, nema frke.

Image
Image
Hawk Designs - Web design | Web development | Web hosting | SEO

Profile  

Post subject:
PostPosted: Mon Mar 14, 2005 9:56 am 
Soul Reaver

Hawk wrote:
U podforumu Prijedlozi otvorite prijedlog za novi forum i otvorit ćemo ga, nema frke.

ajd nek netko sastavi, jer se ja baš ne kužim u to. npr, ako bude grindcore podforum, dolazit će do zabune jer već ima grind (a ja ne znam razliku). možda da se jednostavno zove hardcore/metalcore i ostali coreovi...?

Profile  

Post subject:
PostPosted: Wed Apr 06, 2005 2:26 pm 
Soul Reaver

SOAD je isto postao komedija, Slipknot isto tako, AHC se prodao, Mudvayne se isto tako prodao...ljudi nu metal je mrtav..Freda je ostavila Britny :)...
kako god...nu-a poštenog više nema...

Profile  

Post subject:
PostPosted: Wed Apr 06, 2005 3:24 pm 
Soul Reaver

evo soad ce sad izdati dva albuma koji ce nadam se biti ok. cuo sam jednu stvar i dobro je...
navodno se vec moze na entu skinuti cijeli album ali mi se neda sad traziti.

Profile  

Post subject:
PostPosted: Wed Apr 06, 2005 5:32 pm 
Soul Reaver

Gordan wrote:
evo soad ce sad izdati dva albuma koji ce nadam se biti ok. cuo sam jednu stvar i dobro je...
navodno se vec moze na entu skinuti cijeli album ali mi se neda sad traziti.

ja cekam da dodje na irc ili eventualno torrent...

Quote:
SOAD je isto postao komedija, Slipknot isto tako, AHC se prodao, Mudvayne se isto tako prodao...ljudi nu metal je mrtav..Freda je ostavila Britny ...
kako god...nu-a poštenog više nema...

pa ne bi se bas slozio sa tim da je s.o.a.d. postao komedija. po onome sto sam cuo mogli bi cak nadmasiti i toxicity. mozda si to rekao Druze jer si cuo onu pjesmu Cigaro, al ono ti je parodija na busha i njegov rat i za jos neke stvari vezane uz njega. valjda bi ti to trebao znati... :wink: slipknot, ajde, malo su previse eksperimentirali, cak bi ih usporedio sa fazom korna kada su snimili untouchables (iako je taj album imao eventualno 2 dobre pjesme za razliku od slipknotovog koji ima malo vise...). mudvayne ne znam zasto se prodao, AHC je po mom misljenju postao malo zesci, ali to mi je onak malo dosadno. mudvayne ne znam zbog kojeg razloga su se prodali, jer su nastavili tamo gdje su stali sa zadnjim albumom, cak su po mojoj procjeni malo zesci (na novom albumu se potkrade cak i neka dupla bas pedala... 8) ). za limp bizkit cekam sto ce biti, za korn isto. jedino su se papa roach i adema promijenili, postali su jos ljigaviji sa tim svojim prenemagackim "nu rockom" (papa roach je bio ok sa infest, poslije je sve otislo k vragu... :roll: ) a ista stvar s ademom. cim je otisao pjevac (inace polubrat vokala iz korna, za onog ko ne zna... :wink: ) poceli su neke tugaljive pjesmice pjevati. a tako su mi dobro sjele pjesme freaking out i unstable... :)
sve u svemu, slozio bi se sa Titovom tvrdnjom ( :lol: ) da nema vise postenog nu metala (iako je pitanje kad je to on bio posten... :? )

Profile  

Post subject:
PostPosted: Thu Apr 07, 2005 9:10 pm 
Soul Reaver

Nije da kritiziram ali:

SOAD- pogeldaj svirku s prvog albuma i sa zadnjeg, pogledaj lyircse...totalna prmojena...jedino mi se sviđa kaj su postali aktivisti
AHC- prodaja...imali su paintove a sada nemaju...izgledali su "odvratno" sada su svi ljepotani...
Mudvayne- isto tako su imali paintove a sada ne, bassist je imao kosu u zraku u obliku šiljaka dok je sada uredno spuštena...ne sijecam se kako je gitarist gledao...uglavnom svi dospiju na MTV i prodaju se...

O.T
znam da ne spada u nu metal ali npr. Satyricon se isto tako prodao...nemaju vise paintove nisu brutalni...nije to više black...to možeš i sam vidjeti na spotu Fuel For Hatred

Profile  

Post subject:
PostPosted: Thu Apr 07, 2005 9:40 pm 
Soul Reaver

Drug Tito wrote:
Nije da kritiziram ali:

SOAD- pogeldaj svirku s prvog albuma i sa zadnjeg, pogledaj lyircse...totalna prmojena...jedino mi se sviđa kaj su postali aktivisti
AHC- prodaja...imali su paintove a sada nemaju...izgledali su "odvratno" sada su svi ljepotani...
Mudvayne- isto tako su imali paintove a sada ne, bassist je imao kosu u zraku u obliku šiljaka dok je sada uredno spuštena...ne sijecam se kako je gitarist gledao...uglavnom svi dospiju na MTV i prodaju se...

hm, za soad nisam primijetio da su nesto mijenjali lyricse, uvijek su ista tema, nepravda, genocid nad svojim narodom, itd...jedino na koncertima nemaju paintove...ahc je promijenio pola ekipe na novom albumu, ostala su 3 originalna clana, pjevac od mudvayne-a je na spotu determined izgledao ko metalac, sad se osisao. i to sto su na mtv-ju ne znaci da su se prodali. onda se prodalo pola metal bendova, ne samo numetal, pogledaj samo headbangers ball...
sto se tice paintova valjda su navedeni bendovi shvatili da takva spika ne prolazi vise kod klinaca pa su se sada uozbiljili...

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sat Apr 09, 2005 4:09 pm 
Addict

ne ide nikud.. nije ni krenuo
hahaha

Profile  

Post subject:
PostPosted: Mon Apr 18, 2005 11:00 pm 
Soul Reaver

Anna wrote:
hahaha

dao bog da sa 80 ostala u kolicima i da ti ta ista kolica krenula nizbrdo...zatim da se zabiješ u drvo i umreš zbog obilnog analnog krvarenja...jel jasno?...nije ni krenuo? ma kakve su to glupost...???

Profile  

Post subject:
PostPosted: Wed Apr 20, 2005 8:47 am 
Soul Reaver

Drug Tito wrote:
Anna wrote:
hahaha

dao bog da sa 80 ostala u kolicima i da ti ta ista kolica krenula nizbrdo...zatim da se zabiješ u drvo i umreš zbog obilnog analnog krvarenja...jel jasno?...nije ni krenuo? ma kakve su to glupost...???

e moj druze, i ti se bezveze zivciras...ma pusti, dosada pere... :D

Profile  

Post subject:
PostPosted: Wed Apr 20, 2005 9:30 am 
Soul Reaver

Zaboli me di ide nu , moze slobodno u hurac , jer ga ne volim.

-I- Slay The Nazarene -I-

Profile  

Post subject:
PostPosted: Fri Apr 22, 2005 2:34 am 
Maradeur

ma pusti, pa mora se s necim pocet... neznam bas da li je tko poceo sa kenibalima :?

Profile  

Post subject:
PostPosted: Fri Apr 22, 2005 8:00 am 
Soul Reaver

neznam samo kako se ljudima da doci citati i pisati o necemu sto ne vole i za stio ih boli kurac :?

koliko mojih postova ima u blek podforumu?

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sun Apr 24, 2005 11:00 pm 
Soul Reaver

==Raziel== wrote:
ma pusti, pa mora se s necim pocet... neznam bas da li je tko poceo sa kenibalima :?

tako je. i ja sam poceo sa limp bizkit, korn, s.o.a.d. i ostalim nu metal bendovima, pa sa in flames i ostalim... :)

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 65 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]