All times are UTC + 1 hour [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 2 posts ] 
Author Message
 Post subject: THE FROST
PostPosted: Fri Feb 22, 2008 12:14 pm 
Unplugged

Dvije nove stvari "Ambush suicide" i "Mankind in the chains of greed" mogu se poslušati
na www.myspace.com/gorgorthefrost. Komentari dobrodošli...
Te dvije stvari su dio materijala "Between Ice and Fire" koji ovih dana izlazi na CD-u
kao split izdanje sa kolumbijskim blackerima Black Fire preko Nerbilous/Kerzakraum Rec.
Vrlo uskoro izlazi i reizdanje nešto starijeg materijala "Sounds of the Frozen Hate", također
na CD-u kao split izdanje sa norveškim Black metal veteranima Massemord. Taj materijal
bit će izdan preko BlackMetal.com Records-a, izdavačke kuće koja tokom ove godine bude
objavila i prvi full-length The Frost-a "...of the Forests unknown".
Valja spomenuti i split izdanje KRV/The Frost koje bi trebalo biti izdano na kazeti preko WALK Records-a, nadam se do početka ljeta ove godine.
Osobno se budem potrudio da sva spomenuta izdanja budu dobro distribuirana i kod nas tako
da budu lako dostupna svim zainteresiranim dušama koje zanima moj rad, THE FROST.
By the way, The Frost bi ove godine uz pomoć session članova trebao početi i sa koncertnim aktivnostima pa postoji mogućnost da se vidimo na nekom od koncerata. Do tada...
Keep the Black Flame Alive!!![/b]

Profile  

Post subject: Re: THE FROST
PostPosted: Mon May 12, 2008 8:27 pm 
Maradeur

samo rokaj dalje gorgore..imam neki demo (dobio ga nedavno) i oduševio sam se da neko brije na to tu kod nas u cro...samo nastavi i dalje sa radom... :wink:
btw jel ima di za ubost demo (htio bi oriđiđi ak nije problem jebemu... :lol: ) i oće biti kakvih lajv nastupa i to u zg...?

...u biti mislio sam da je ovo topik za one blekere iz mađarske (isto imate ime he he...) ali nisam se previše prevario... :evilgrin07:

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 2 posts ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]