All times are UTC + 1 hour [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 102 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: Wed Nov 28, 2007 12:16 pm 
Fearless

Ma imate pravo mi smo losi vi ste super kaj sad jebiga zivot je takav.

Profile  

Post subject:
PostPosted: Wed Nov 28, 2007 12:20 pm 
Fearless

Soulreaper wrote:
Glavno da on izigrava mizantropa na forumu kojeg nitko ne razumije osim osoba sa sjenilom za oci. Zanimljivo da niti jedna tvoj reakcija na negativnu kritiku nije argumentirana vec se svodi na "poluidioti", "hrvatske seljacine" i meni najdraze," nemate pojma o glazbi i o stvaranju glazbe". Napravio/li ste par stvari uptine kvalitete i sad ti je nos toliko visoko dignut da ne kuzis da si zgazio u govno. Sto se tice same muzike, nelose i neoriginalno. Vjerojatno bi bilo sasvim dovoljno za osobu koja si je zabrijala na tu muziku i podrzavanje cro metal scene. To je bilo objektivno misljenje, a subjektivno misljenje o muzici nije nista bolje od mojeg misljenja o tebi, koliko sam vidio s ovog foruma.
Kao prvo ovo gore na sto sam odgovorio uopce nije bila kritika jer pola vas ne zna kritizirat ili sto je uopce kritika nego je bilo idiotizam koji je kod nas hrvata sve vise u primjeni pa sam i ja njemu opgovorio istom mjerom jer kak da mu objasnim ak ne koristim njegov primitivizam.Mislim ako zelite komentirat to kak izgledamo pod forumom za muziku tj za muziku benda onda ste svi jebeno ocajno jadni.

Profile  

Post subject:
PostPosted: Wed Nov 28, 2007 12:24 pm 
Fearless

MotorheadZg wrote:
samo ritam mašina zvuci loše?
pa cjeli bend zvuci kao da su prošli tjedan gitare naucili držati.
:lol:
A ti si jebeni idiot koji se povodi za drugima i koji ne zna sta bi radio doma pa ide trazit forume di moze povecat broj postova, a usput popljuvat band na temelju toga kak izgledaju.E frende ocajan si i odvratan.Pusa

Profile  

Post subject:
PostPosted: Wed Nov 28, 2007 12:25 pm 
Fearless

Bombenhagel wrote:
Pa da.

Kada sam mu dao konstruktivnu preporuku na cmaru da mu ritam mašina zvuči jako loše i da bi mu puno bolje bilo prave bubnjeve eventualno nabaviti - on mi je odgovorio u stilu da MOJ bend ne valja ( ko da neznam :roll: ). Aj dečec, odjebi i nadam se da te nebum više nikada vidio u Zvuku.

Još jedna onakva uvreda i mrak bu te progutal (ne, nemislim na debelu darkericu) :wink:

Moze vidimo se u zvuku kad god tebi pase

Profile  

Post subject:
PostPosted: Wed Nov 28, 2007 2:12 pm 
Soul Reaver

ajme opet neki cripple fight :roll: :lol:

moja baka je jaca od vase 8)

me: lik ima vokal zakurac...tehnicki sucka big time... al it works...
mario: pa u tom i je stvar :D
nebi bilo kvlt da nije zakurac :D

Profile  

Post subject:
PostPosted: Wed Nov 28, 2007 8:25 pm 
Fearless

Na slici ja nisam lik u sredini nego ovaj lijevo jer vidim da cijelo vrijeme mislite da sam ja u sredini no uglavnom motorhead ja na svoj rjecnik ne moram pazit ja samo tebi odgovaram istom mjerom kao sto ti meni odgovaras tak da nemoj ti meni govorit o mom rjecniku.

Profile  

Post subject:
PostPosted: Wed Nov 28, 2007 10:01 pm 
Maradeur

Tiamat wrote:
Mislim ako zelite komentirat to kak izgledamo pod forumom za muziku tj za muziku benda onda ste svi jebeno ocajno jadni.

Zasto? Ako se planirate profesionalno baviti sa muzikom onda je vas izgled tj imidz vazan. Ako to ne vidis ne budes daleko dogurao sa svojim bendom, osim ako su vam ciljana publika 13 y/o sa emocionalnim problemima. To ti je ista glupost kao kad debeli i ruzni ljudi idu govoriti da nije bitan fizicki izgled vec osobnost....

Ne budes daleko dogurao niti ako ces na svaku kritiku ovako odgovarati. Ako se ljudi smiju vasim slikama i tome kako izgledate onda za to postoji razlog. Umijesto da kritiku pokusas shvatiti konstruktivno ti si krenuo vrijedjati - primjer istog onog "hrvatskog idiotizma koji je kod nas sve vise u primjeni" o kojem si govorio.

Sto se tice muzike, nemam bas neki komentar. Da netko pocne pustati vase stvari dok sam u blizini ne bih isao rezati zile ili traziti da promijeni na nesto drugo, no ne bih nikada sam slusao. Nedostaje vam "ono nesto" sto bi me natjeralo da kupim vas CD i pocnem vas slusati. Zahvaljujuci tvojim odgovorima na ovom forumu i tvome stavu sumnjam da cu ikada ponovo poslusati koju vasu stvar.

Profile  

Post subject:
PostPosted: Thu Nov 29, 2007 3:52 am 
Fearless

Imidž benda je vazan s tim se slazem i mi ga imamo samo sto je to nasoj ekipi pre cudno pre pederasto pre ne znam sta sve ne uglavnom naci ce nesto da mogu popljuvat ali mi je napokon drago sto je neko napiso dobar komentar jer si dao svoj razlog tj naveo si svoje misljene zasto nas ne bi slusao itd dok se vecina ljudi na svakom metal forumu u hrvatskoj povodi za nekim idiotom koji napise nesto totalno bez veze i onda drugi da razbiju dosadu idu takoder srat.Ma jebena hrvatska je najgora zemlja za radit glazbu bar sto se tice metala ili bilo kakve alternativne glazbe a kamoli nekakve 'extremne' glazbe ali nije samo glazba u pitanju vec i ljudi i njihovo stanje uma tj njihovo kolektivno razmisljanje koje je na razini nemam pojma cega.Hrvatska i cijeli jebeni balkan je hemeroid na supku svijeta.

Profile  

Post subject:
PostPosted: Thu Nov 29, 2007 3:53 am 
Fearless

Bombenhagel wrote:
aj nemojmo se svađati više...Malkuthoroth je TRUE i kraj rasprave.

Buhuhu.

Idemo Dalje
I.S.

2007. A.D.

To su tvoje sprehe ja sam true i niko me nece slusat osim mene samog tak da nemoj ti pricat dalje.

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 102 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]