All times are UTC + 1 hour [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 289 posts ]  Go to page Previous  1 ... 16, 17, 18, 19, 20
Author Message
 Post subject: Re: Smisao života....
PostPosted: Mon May 09, 2011 6:35 pm 
Soul Reaver

pjevanje u duetu? :shock: :cool:

Profile  

PostPosted: Tue May 10, 2011 8:18 am 
Soul Reaver

didi wrote:
pjevanje u duetu? :shock: :cool:

mislio sam pjevat i još se čega dosjetit, ali ako te duet veseli... :mrgreen:

Profile  

PostPosted: Tue May 10, 2011 8:42 am 
Soul Reaver

mozemo krenut s dueto pa aaaaaaaako me duet ne bi veselio....

otkud sad ovo u mojoj glavi?????? :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Profile  

PostPosted: Sun Dec 21, 2014 9:03 pm 
Soul Reaver

Ne znam smisao života...ne znam ni smisao ovog posta a kamoli uobičajenog "premotavanje" godine koja je na izmaku.
No, događa se redovno. Rezultat je uvijek isti- pokoji osmijeh, pokoja sjena, obećanje da će druga godina biti bolja...nije ova bila loša. Dapače!

I ne sjećam se više kada je sve počelo. Davno, u svakom slučaju ;)...
Nevina, bezazlena igra pretvorila se u nešto više. Barem je dugo tako izgledalo.
Virtualne su ljubavi čudne i ma koliko nekome smiješno to zvučalo, one su stvarne da ne mogu stvarnije biti. Barem do susreta ili rečenice kada o sebi otkrijete nešto što drugoj strani ne odgovara. Koliko je toga kod nas bilo sam Bog zna. Iako mislim da je i njemu dosadilo brojati odlaske i dolaske, izljeve nježnosti umotane u fini celofan straha da se ne pređe granica.
Nismo je nikad prešli.
Nikad nije bilo ni "sajber" seksa a kamoli seksa uživo. ni vođenja ljubavi, da se razumijemo.
Bezbroj nas je stvari kočilo.
Zapravo, samo jedna. nije to nikad bilo nešto što je trebalo saživjeti, ta naša ljubav.
No, mi smo to dugo, predugo pripisivali okolnostima, udaljenosti, drugim ljudima...a samo nije bilo suđeno.
Ja ne žalim, vjerujem da ni on.
No, dogodile su se stvari, drugi ljudi...odmaci koji nas nisu u konačnici zbližavali nego nas udaljili toliko da prije nekolikon godina ne bih mogla pomisliti da će se to dogoditi.
Danas mislim da nismo voljeli jedno drugo. voljeli smo ono što "onaj drugi" stvara od nas...iako smo nerijetko jedno od drugoga stvarali demone.
Ja sam postala bolja, samopouzdanje je poraslo, "dogradila" sam se kao osoba, odrasla i shvatila što želim u životu. Trazila sam sebe. djelomično mi je pomogao da se nadem. Na tom putu nalaženja sebe, izgubila sam njega, otišao je.
Kada se vratio bio je zaljubljen. Više nego ikad. Lud od ljubavi. Volio ju je.
Barem je tako pisao meni.
Ja sam čitala, strpljivo, bojeći se reći mu da će na kraju plakati.
Znala sam da će tako biti.
Jer ja sam plakala jednom davno zbog njega...iako, rekla sam, na tom putu sam shvatila da on nije ono što mi treba.
Nisam ni ja bila ono što treba njemu.
A onda je opet nestao.
Pod opetovanom izlikom "to nisam ja".
Jesi, prijatelju, to si ti.
Nitko od nas nije ono što silno želi postati.
svi smo mi svaka ona misao koja nam proleti glavom, svaki pokret koji učinimo, svaki san koji sanjamo i tek onda ono što želimo....
A on se još traži, tako je rekao..rekao je da želi biti ono što je jednom bio. Prije grešaka.
Da, ja sam, navodno, prva greška...i mora stati sa svime što ga je odvelo tome.
Šta da mu kažem?! Šta sam mu mogla reći?!
Nisam uspjela ništa...još jednom sam se osjećala krivo jer se on osjeća loše.
A onda "nitko od nas nije ono što želi biti nego ono što čini i misli"...a on je nastavio "činiti".
Maknuo je mene, ne znam da li i nju no, sve ono što ga je dovelo do "grijeha" nije.
Ljude koji su bili tu kada i ja, mozda sa drugačijim značenjima, još su "tu". A ja nisam.
Iako sam na vrijeme shvatila da ne želim ljubav, znala sam da volim biti njegov prijatelj.
Sada vidim da nikad nisam ni to trebala biti.
Bez gorčine, bez imalo gorčine znam da nisam to nikad trebala biti.
Nadam se da će jednom pročitati ovaj post i, najiskrenije, da će dotad biti ono što doista želi, štagod to bilo.
Zelim mu jednu uspješnu retrospektivu bez obzira znao ili ne što je smisao njegova života ;)

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 289 posts ]  Go to page Previous  1 ... 16, 17, 18, 19, 20

All times are UTC + 1 hour [ DST ]