All times are UTC + 1 hour [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 24 posts ]  Go to page 1, 2  Next
Author Message
 Post subject: VAZNO!!Zatvaranje Mocvare
PostPosted: Tue Mar 11, 2008 10:38 pm 
Crusader

Na danasnjoj konferenciji za medije, Udruzenje za razvoj kulture obznanilo je i obrazlozilo javnosti svoju odluku o zatvaranju kluba Mocvara.

Odbijanje Grada Zagreba da konacno potpise ugovor o koristenju prostora u kojem klub djeluje te netocno i zlonamjerno izvjesce Povjerenstva za kontrolu prostora u vlasnistvu grada Zagreba, stvorili su neizdrzivu situaciju te uvjete u kojima je nemoguce nastaviti s radom.

Svi programi odrzat ce se kao sto je i najavljeno, a klub se zatvara u nedjelju, 11. svibnja.

Podsjecamo da je 16.4. devet godina od otvorenja Mocvare, a 24.03. osma godina otkako klub djeluje na sadasnjoj lokaciji.

Ovim putem pozivamo vas, sve alternativce, metalce, goticare, rockere, darkere, grungere, rastafarijance, hipije, sve prijatelje i goste Mocvare da se 11.05. u sto vecem broju okupite u i pred klubom Mocvara i posljednji put, zajedno s LETom 3 podrzite klub.

Zahvaljujemo svima koji su sve ove goodine voljeli Mocvaru i bili dio nje...

JEBO MAJKU BANDICU
ajmo svi prosvjedi!
Nesmijemo dopustit da se mocvara zatvori! :evil:

God is dead. God remains dead. And we have killed him. How shall we comfort ourselves, the murderers of all murderers? What was holiest and mightiest of all that the world has yet owned has bled to death under our knives: who will wipe this blood off us?

Profile  

Post subject:
PostPosted: Tue Mar 11, 2008 10:45 pm 
Soul Reaver

slutilo se to već dugo u zraku. čudo je što su uopće izdržali toliko dugo u tim uvjetima.

svima u močvari svaka čast, a bandiću i svima umiješanima nabijem djecu na kurac, i jebem im oca po svim vremenskim dimenzijama!

i neko mi se onda čudi kada mu počnem pričati kako se nadam da će zagreb što prije izgorjeti u plamenu. jebem ti zagreb, jebem ga u šupak!! ne treba mi takav grad koji zatvara što mu se svidi bez ikakvih valjanih razloga, jer su kurvini sinovi s kravatama imali loš dan, valjda im je žena konačno rekla da imaju kurac mali kao nokat, i da im jaja smrde kao pseća usta, pa su se morali na nekom iživiti.

ne može se protiv njih, nikako ne može. treba samo postavit bombe svuda po gradu i pustit da sve ode u pakao.

Profile  

Post subject:
PostPosted: Tue Mar 11, 2008 11:01 pm 
Soul Reaver

Mrazomor wrote:
slutilo se to već dugo u zraku. čudo je što su uopće izdržali toliko dugo u tim uvjetima.

svima u močvari svaka čast, a bandiću i svima umiješanima nabijem djecu na kurac, i jebem im oca po svim vremenskim dimenzijama!

i neko mi se onda čudi kada mu počnem pričati kako se nadam da će zagreb što prije izgorjeti u plamenu. jebem ti zagreb, jebem ga u šupak!! ne treba mi takav grad koji zatvara što mu se svidi bez ikakvih valjanih razloga, jer su kurvini sinovi s kravatama imali loš dan, valjda im je žena konačno rekla da imaju kurac mali kao nokat, i da im jaja smrde kao pseća usta, pa su se morali na nekom iživiti.

ne može se protiv njih, nikako ne može. treba samo postavit bombe svuda po gradu i pustit da sve[ ode u pakao.

Amen to that :lol: :lol: :lol: :lol:

I've danced naked with the oldest Transylvanian vampires

Last edited by Mr.Devil on Tue Mar 11, 2008 11:04 pm, edited 1 time in total.

Profile  

Post subject:
PostPosted: Tue Mar 11, 2008 11:04 pm 
Soul Reaver

:? koji kurac je Zagreb kao grad kriv da ga treba spalit? :o :roll: :!: :?: :roll: :!:

Profile  

Post subject:
PostPosted: Tue Mar 11, 2008 11:05 pm 
Soul Reaver

pa neznam ja to mrazova teorija...ja sam samo htio reci amen to that i sve dici u zrak nekako zvuci zabavno :lol: :lol: :lol: :lol:

I've danced naked with the oldest Transylvanian vampires

Profile  

Post subject:
PostPosted: Tue Mar 11, 2008 11:18 pm 
Crusader

Ne problem je u tome,sto bandic samo misli na svoju guzicu i kak ce dobit vise para
dao bog krepo
od side lik :evil:

God is dead. God remains dead. And we have killed him. How shall we comfort ourselves, the murderers of all murderers? What was holiest and mightiest of all that the world has yet owned has bled to death under our knives: who will wipe this blood off us?

Profile  

Post subject:
PostPosted: Tue Mar 11, 2008 11:40 pm 
Fearless

Kako je netko finu lovu zgrno hehehe :)
Sto se bandica tice.. nije ni prvo ni zadnje njegovo (ne)djelo :D mochvara je tek pocetak.. od onoga sto se zna :D

Profile  

Post subject:
PostPosted: Wed Mar 12, 2008 3:08 pm 
Soul Reaver

u biti, moja poanta je da smo mi trebali naučiti tako mnogo mnogo mnogo od francuza.. a nismo naučili ništa, jer smo svi do jednog glupani
da smo pametni, na dan zatvaranja grad bi prestao Biti.

Jer, ko je šta mogao francuzima kada su nedavno konačno popizdili protiv vlade i policije i protiv toga što ih se stalno jebalo u guzicu. izašli su na ulicu. svi. ali ne prosvjedovati. neeeee. kakav prosvjed? koji je prosvjed u hr ikada zaista upalio? oni su izašli haračiti, razbijati.

bezumno nasilje. paralizirali su cijeli grad. policija se nije USUDILA izać na ulicu i poduzet nešto. sve okolne države su se usrale da se val ne proširi. grad je bio njihov, i božji. samo je o volji mladih na ulicama ovisilo hoće li uništiti grad do zgarotina ili ne. ali pogriješili su u jednome - imali su nekakav okvirni cilj koji su htjeli postić. pa su prestali, s vremenom.

a trebali su izaći i razbijati, mjesecima; i dok bi ih pitali "što želite, što? dobit ćete bilo što, samo prestanite!!" trebali su nastaviti, i razarati i razbijati dok ne bi samljeli cijeli grad jer čovjek je najopasniji kada je u skupini i kada je bijesan, a kada nema cilja za koji bi se borio nego ga u kaos gura samo čisti očaj. da je bilo tako, da su zaista razvalili grad do kraja, nikada se više nekome ko bandiću ne bi palo na pamet tako bahatiti, jer bi se sjetio što se negdje u eu desilo, i što je moguće da se desi.

razbijanje, razbijanje. cijeli zagreb porazbijati. da vidite onda kada bi se netko od njih usudio ma samo i guknuti.

oduzeli su nam ono što nam je bilo bitno, i sve da i otvore močvaru opet, bilo bi svejedno, samo bi bilo pitanje vremena kada bi je opet zatvorili. zato, zašto ne bi jednostavno naplatili za nepravdu?

čak bi i bilo ljudi u zagrebu koji bi bili spremni na to, ali na žalost, ako ne bi podivljali baš svi, policija bi ih brzo spriječila. ali da podivljaju baš svi kojih se ovo tiče, isus bog ih ne bi mogao obuzdati. nastalo bi opsadno stanje ko u francuskoj. i to bi bilo jedino rješenje.

ko je pametan, došao bi na dan zatvaranja sa palicom.. tolko o tome.. nas samo par da ide razbijati, deset nas, sto nas - ne bi značilo ništa. ali svi... eee!

Profile  

Post subject:
PostPosted: Wed Mar 12, 2008 3:13 pm 
Addict

:happy07: :happy07: :happy07: :happy07: :happy07: :laughing: :laughing: :happy07: :happy07: :happy07:

Profile  

Post subject:
PostPosted: Wed Mar 12, 2008 8:38 pm 
Soul Reaver

da,al u Francuskoj su uglavnom crnci prosvjedovali,a njih ne treba definitivno stavljat pod Francuze... :roll:

Profile  

Post subject:
PostPosted: Wed Mar 12, 2008 10:48 pm 
Fearless

A tko bi svu tu stetu platio na kraju? :)

Profile  

Post subject:
PostPosted: Wed Mar 12, 2008 11:44 pm 
Soul Reaver

Europska Unija,iz pristupnih fondova! :cool: :lol:

Profile  

Post subject:
PostPosted: Wed Mar 12, 2008 11:55 pm 
Soul Reaver

Mislim da bi i jedan bjesni Mrazomor s palicom bio dovoljan da Bandića uplaši :lol: :lol: :lol:
Ako to ne upali , uvijek ga možemo zavezati, a ti ćeš mu recitirati svoje pjesme :lol: Jadan neće znati što ga je snašlo :wink:

Profile  

Post subject:
PostPosted: Thu Mar 13, 2008 12:38 am 
Soul Reaver

a jeste smotani
idemo ih istuć dok nam ne vrate močvaru
moš mislit
"oni šta slučaju sotonske pjesme i hevi metal" su uništili 17 tramvaja,20 tramvajskih stanica,19 autobusnih stanica,mlrd izloga i auta...
i šta onda?
nama neće platit štetu iz eu fondova jer...neće
još će neki nato doć i pokorit vas

a uostalom to se neće dogodit pa...
al bilo mi lijepo u močvari na dirty dancingu :cry:
good ol' days...

Sad si se vratila po vitrinu,mars u picku materinu
nemoj mi plakati na pragu,da mi vrata ne pokupe vlagu

Profile  

Post subject:
PostPosted: Thu Mar 13, 2008 2:43 am 
Soul Reaver

oh, ovo je zbilja važno :!:

With doubt, with pain, with trust is ...pain...

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 24 posts ]  Go to page 1, 2  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]