All times are UTC + 1 hour [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 57 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: Thu Jan 25, 2007 12:56 pm 
Addict

:roll: Nemam riječi... razočarali ste me... :roll:

Ali fakat...

Profile  

Post subject:
PostPosted: Thu Jan 25, 2007 1:01 pm 
Soul Reaver

evo ovak...ja u boga, kao takvog-nevjerujem, dakle ni u naseg,ni islamskog, ni u budu, svaroga,đn đn flying shpaggetty monstera :lol: stogod.nevjerujem. ak sam zbog toga ateist-ok. ak sam zbog toga glupa-ok, jos bolje, bar cu imat manje briga u zivotu :lol: budalama kak se kaze, i krumpir iz betona raste i uvjek su sretni :lol:

me: lik ima vokal zakurac...tehnicki sucka big time... al it works...
mario: pa u tom i je stvar :D
nebi bilo kvlt da nije zakurac :D

Profile  

Post subject:
PostPosted: Thu Jan 25, 2007 2:16 pm 
Soul Reaver

ovako. nabijem vas sve na kurac.

1. koji je ovo kurac? ovo nije rasprava! ovo je sprdačina i nabacivanje frustracijama.

2. doa, ak ne prihvaćaš mišljenja drugih onda ne vidim zaš si uopće išla otvarat topic, di je smisao u tom?

3. doa, ak ti fakat misliš da ovakvim, u najmanju ruku kretenskim izjavama pomažeš na ikakav način svoju vjeru i svoje stavove predstavljaš u dobrom svjetlu, onda si poludila i treba te uspavat. lik ti kaže svoje mišljenje, a ti zato jer misliš da je cijeli svijet istog mišljenja ko ti ga počneš zbog njegovih uvjerenja blatit i govorit mu da je četnik i da ima mali kurac jer je ateist... mislim, wtf?! :evil: jebena smo mi neka alternativa mainstreamu kad radimo isto što i oni-napadamo i pokapamo one s drukčijim mišljenjem... skuliraj se malo, koji ti je kurac? da ja nisam kršćanin a oću postat dio neke religije, ne bi ni prismrdio u tu vjeru nakon što si je ti ovako jebeno "izreklamirala" i osvjetlala obraz svim kršćanima svijeta prikazujući ih ko mutave, nasilne, zatucane, svadljive, priglupe debile bez argumenata.

4. dragonlord, ne slažem se ni s tobom da je ateizam najbolje što čovjek može odabrati. jer moje mišljenje je da ako čovjek fakat ne vjeruje u ništa poslije ove hrpe jada od života, onda postaje očajan u sebi. "užasna smrdljiva egzistencija bez ikakve nade za promjenu na bolje sve do kraja", ne zvuči baš dobro ,a? da ja osobno ne vjerujem u ništa bolje poslije ovoga, ja ne bi vidio razlog zašto si ne bih odma presjeko vrat i završio s tim. čovjek bez nade u bolje je očajan čovjek, i mrtav čovjek...

eto, tolko od mene za sad

Profile  

Post subject:
PostPosted: Thu Jan 25, 2007 2:23 pm 
Soul Reaver

Ovako, ja i Doa nemamo život, pa smo se malo zajebavali. :lol: Nismo se zapravo posvađali, nismo ovoliki debili. :) Ispričavan se. :oops:

Quote:
4. dragonlord, ne slažem se ni s tobom da je ateizam najbolje što čovjek može odabrati. jer moje mišljenje je da ako čovjek fakat ne vjeruje u ništa poslije ove hrpe jada od života, onda postaje očajan u sebi. "užasna smrdljiva egzistencija bez ikakve nade za promjenu na bolje sve do kraja", ne zvuči baš dobro ,a? da ja osobno ne vjerujem u ništa bolje poslije ovoga, ja ne bi vidio razlog zašto si ne bih odma presjeko vrat i završio s tim. čovjek bez nade u bolje je očajan čovjek, i mrtav čovjek...

Ja san stvarno prilično uvjeren da nema ništa posli ovog života, ali me to uopće ne frustrira, nego mi samo daje motivaciju da šta bolje iskoristin vrime koje iman. Zašto ovaj život nazivaš jadon? Imaš 80 godina na prilično lipon planetu(bar meni) punom mogućnosti. Šta bi ti više?

Green Jelly - Three Little Pigs

Profile  

Post subject:
PostPosted: Thu Jan 25, 2007 2:27 pm 
Soul Reaver

80 godina?da bar...u mojoj familiji svi su prirodno(vise manje) umrli prije 70.te :? a duhovi, nevjerujes u njih?vis ja da...i to zbog nekoh cudnih dogadaja koji me prate vec jedno 10-ak godina...ne sad svaki dan, al svako tolko me neka cudna 'aktvnost' prodrma...

Profile  

Post subject:
PostPosted: Thu Jan 25, 2007 2:30 pm 
Soul Reaver

Dragonlord wrote:
Ovako, ja i Doa nemamo život, pa smo se malo zajebavali. :lol: Nismo se zapravo posvađali, nismo ovoliki debili. :) Ispričavan se. :oops:

Quote:

Ja san stvarno prilično uvjeren da nema ništa posli ovog života, ali me to uopće ne frustrira, nego mi samo daje motivaciju da šta bolje iskoristin vrime koje iman. Zašto ovaj život nazivaš jadon? Imaš 80 godina na prilično lipon planetu(bar meni) punom mogućnosti. Šta bi ti više?

problem je u tome što se meni ni ova planeta ni ovaj život ne čine odviše lijepi... sve je prepokvareno, presjebano... i ja da ne vjerujem i da se ne nadam da postoji nešto više i bolje od ovoga, ja teško da bi vidio razlog zašto nastaviti živjeti kad je sve uzalud. jer sve što napraviš u životu kad tad pođe u krivo, a ako ne onda to smrt poništi i uništi.
tak ja gledam na te stvari, dal vam to ima kakvog smisla - ne znam. al jebi ga, tak je kod mene

Profile  

Post subject:
PostPosted: Thu Jan 25, 2007 2:31 pm 
Soul Reaver

Incognito wrote:
80 godina?da bar...u mojoj familiji svi su prirodno(vise manje) umrli prije 70.te :? a duhovi, nevjerujes u njih?vis ja da...i to zbog nekoh cudnih dogadaja koji me prate vec jedno 10-ak godina...ne sad svaki dan, al svako tolko me neka cudna 'aktvnost' prodrma...

Ne virujen u duhove. Za sve "nadvaravno" se na karaju ispostavi da postoji znanstveno objašnjenje. Ne vidin stvarno svrhe u takvin virovanjima. Meni je svemir(svit) ovakav kakav je daleko čudesniji i zanimljiviji nego šta bi bilo kakve duhovne izmišljiotine ikad mogle bit.

Profile  

Post subject:
PostPosted: Thu Jan 25, 2007 2:34 pm 
Soul Reaver

Quote:
problem je u tome što se meni ni ova planeta ni ovaj život ne čine odviše lijepi... sve je prepokvareno, presjebano... i ja da ne vjerujem i da se ne nadam da postoji nešto više i bolje od ovoga, ja teško da bi vidio razlog zašto nastaviti živjeti kad je sve uzalud. jer sve što napraviš u životu kad tad pođe u krivo, a ako ne onda to smrt poništi i uništi.
tak ja gledam na te stvari, dal vam to ima kakvog smisla - ne znam. al jebi ga, tak je kod mene

Pa ako ti je ovo samo stepenica za neki dolji život posli zašto se odma ne ubiješ i ideš tamo? Meni spoznaja da nema ništa posli ovom životu daje daleko veći značaj i daleko ga više cjenin. Kad bi cili život samo čeka nešto drugo, nislin da bi bija vrlo prazan i nezadovoljan.

Profile  

Post subject:
PostPosted: Thu Jan 25, 2007 2:37 pm 
Soul Reaver

Dragonlord wrote:
Incognito wrote:

Ne virujen u duhove. Za sve "nadvaravno" se na karaju ispostavi da postoji znanstveno objašnjenje. Ne vidin stvarno svrhe u takvin virovanjima. Meni je svemir(svit) ovakav kakav je daleko čudesniji i zanimljiviji nego šta bi bilo kakve duhovne izmišljiotine ikad mogle bit.

to sto ti nisi osobno iskusio nemoraju bit izmisljotine...po toj logici mozemo rec da nisi bio osobno na mjesecu pa je sve sto si cuo i vidio obicna izmisljotina...na kraju krajeva, svemir postoji? :o izmisljotina a? nemoj pricat o necem o cemu neznas nis...

Profile  

Post subject:
PostPosted: Thu Jan 25, 2007 2:42 pm 
Soul Reaver

Dragonlord wrote:
Quote:

Pa ako ti je ovo samo stepenica za neki dolji život posli zašto se odma ne ubiješ i ideš tamo? Meni spoznaja da nema ništa posli ovom životu daje daleko veći značaj i daleko ga više cjenin. Kad bi cili život samo čeka nešto drugo, nislin da bi bija vrlo prazan i nezadovoljan.

pa zato jer je moj moto-sve terba probati, i od ničega ne treba odustati :D tak da i dalje živim. osim toga, samoubojice ne idu u raj, to je poznato :lol: a i dalje se nadam da će se ovaj život popraviti na bolje kad tad (opet taj motiv nade u neš bolje) i bilo bi me strah kad bi se htio ubiti da ću upravo propustiti to nekakvo poboljšanje i nekakvu jebenu priliku i iskustvo. tak da, po meni - živi dokle ide i ne odustaj, al se na kraju ipak nadaj da to nije sve što ti se ima za ponuditi

Profile  

Post subject:
PostPosted: Thu Jan 25, 2007 4:38 pm 
Soul Reaver

ajme, prva strana je predobra, sam mi fali onaj JERRY!JERRY! smajlić :lol:

što se teme tiče, ne mogu reći čak niti da razmišljam o toj temi, no da sam vjernik, nisam... iako sam potpuno uvjerena da bi mi život bio lakši da jesam :)

Nor any drop to drink.

Profile  

Post subject:
PostPosted: Thu Jan 25, 2007 4:40 pm 
Soul Reaver

Solveig wrote:
ajme, prva strana je predobra, sam mi fali onaj JERRY!JERRY! smajlić :lol:

što se teme tiče, ne mogu reći čak niti da razmišljam o toj temi, no da sam vjernik, nisam... iako sam potpuno uvjerena da bi mi život bio lakši da jesam :)

a mozda bi ti bio i tezi... :?

Profile  

Post subject:
PostPosted: Thu Jan 25, 2007 4:44 pm 
Soul Reaver

sumnjam... ljudi koji vjeruju u nešto, neovisno koje vjere, nalaze u tome utjehu, usade ti osjećaj da se sve dešava po nekom "višem planu", i da Bog i na tebe misli i ima neku namjenu... i molitva je vjerojatno od velike pomoći u teškim situacijama
ovako ti je jasno da je sve na tvojim leđima i za pomoć imaš sebe i ljude oko sebe, a ljudi su govna.. teži je to put :)

Nor any drop to drink.

Profile  

Post subject:
PostPosted: Thu Jan 25, 2007 4:49 pm 
Soul Reaver

al ako recimo imas vjeru u nesto, i zivis po tim nacelima zna ti bit i teze(primjer,neucini zlo, nesevi prije braka :lol: ,ili nejedi svinjetinu, stogod i koja god religija bila)banaliziram ne...

Profile  

Post subject:
PostPosted: Thu Jan 25, 2007 4:52 pm 
Soul Reaver

pa dobro, ja pričam za one koji nisu baš fanatici, a i za neke liberalnije vjere :lol:
ali da, slažem se naravno, ima to i svojih obaveza kao i povlastica.. ali taj osjećaj da nisi sam i da postoji nešto što te čuva jako puno vrijedi, pogtovo u današnjem bijednom i jadnom svijetu :)

Nor any drop to drink.

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 57 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]