All times are UTC + 1 hour [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 807 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 54  Next
Author Message
 Post subject: Predstavite se...
PostPosted: Tue May 24, 2005 5:41 pm 
Dread Knight
Dread Knight

Da se ne događa da u drugim topicima se pozdravljaju novi useri i oni osobno predstavljaju, učinit ćemo to preglednijim.

Novi useri foruma: ovdje se možete predstaviti, napisati nešto ukratko o sebi. Također bi vam mogli zanimljivi biti i sljedeći linkovi/teme:
Više o vama
Slike usera
Komentari na slike usera

Ostali useri koji su na forumu već od prije u ovoj temi mogu poželjeti dobrodošlicu novim userima.

U ime cijelog foruma želim svim novim userima dobrodošlicu i nadam se da će postati aktivni članovi naše zajednice i svojim prisustvom učiniti je još kvalitetnijom i većom. :headbanger:

Image
Image
Hawk Designs - Web design | Web development | Web hosting | SEO

Last edited by Hawk on Wed Feb 28, 2007 2:38 pm, edited 2 times in total.

Profile  

Post subject:
PostPosted: Fri May 27, 2005 3:20 pm 
Unplugged

evo ja kao prvi u ovu temu, pa da pocnem;

ime mi je bas kao i nick, pass je tajna :-), na ovome sam forumu caskao prosle godine iza pseudonima o.t.o, neki ce se sjetiti. pokusao sam se logirati sa istim ali je kao sto sam i ocekivao to bilo nemoguce pa sam si eto kreirao novi account, vidim da je doslo doredizajna i svaka pohvala na tome, hawk, dobar uradak, e sad, htio sam malo prokomentirati koncert koji se danas dogadja u osijeku pa odoh potraziti nesto na tu temu da ovdje ne zagadjujem sa off topicom, pozdrav svima!

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sat May 28, 2005 1:56 am 
Dread Knight
Dread Knight

Pozdrav OTO! Long time no see :D
Ma da, eto forum išao pod reset, al nije dugo trebalo da se staro stanje prešiša :D Hvala na pohvalama, nadam se da će biti još i bolje :D

Image
Image
Hawk Designs - Web design | Web development | Web hosting | SEO

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sun Jul 03, 2005 6:00 pm 
Fearless

Pozdrav ja sam Tomislav.
Iz Zagreba sam. Pomalo slušam metal. Obožavam gotchik, doom, power i black.
Eto ostalo ce te saznati. Pozdrav svima :)

Profile  

Post subject:
PostPosted: Wed Jul 06, 2005 10:40 am 
Fearless

moje je ime matija a pseudonim SajkoPas. Volim Metal, i rok, (kako bi reko jedan moj frend: Samo da ima dvije gitare i puno solaža, to mi je zakon)

hehe, šalu nastranu, imam 22g studiram na strojarstvu, volim Black, Death, melodic death metal,heavy i power, pjevam, :twisted: :twisted:

kaj jos da vam velim... iz zagreba sam i volim sve sto vole mladi

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sat Jul 16, 2005 1:13 pm 
Crusader

ja sam holo čarizarda dobio u svom 1. boosteru kojeg sam kupil i mijenjo se za alkazara...kak sam glup!!

Ja sam luka, imam dobre sise, sviram gitaru, slušam svaku muziku koja mi se svidi (rock, metal, hc, elektro...) znači nisam ograničen i ne smatram se nekim nero grim metalcem kao mnogi, volim čitat knjige, filozofirat, radit ambijentalnu muziku, volim PIT i često koristim ta primitivna opijajuća sredstva zvana VINO i PIVO...znam da nije dobro...koristim ih kao bijeg...kao i uvijek, ne uspijem pobjeć :oops: .Družim se sa ljudima koji vole dobru zabavu, uglavnom sa ljudima koji su društveni.Među njima je puno šminkera što mi uopće ne smeta.Samo treba znat sa različitim ljudima razgovorat o različitim stvarima.Mrzim kada metalci seru po rap, pop i ostalim različitim pravcima glazbe jer time žele reć kako je metal naj glazba što uopće nije istina.Svaka glazba ima nešto, svaka je drugačija i lijepa na svoj način.
Nemam curu.Ljubavni mi je život u zadnjih godinu dana veoma slab.Nisam zaljubljen, tražim vezu radi dobre zabave. :wink:

Profile  

Post subject:
PostPosted: Thu Aug 18, 2005 8:34 pm 
Crusader

mene su izbacili sa čmar-netovog foruma zbog mog oštrog jezika i došla sam vamo u nadi da je ovo bolji forum! ahm to ćemo još viditi, jeli?
inače imam 17 god
pametna sam
lijepa
volim se zabavljati
mislim da je život kuja
osvetoljubiva sam
nesebična
volim lijepe zgodne dečke
itd....

Profile  

Post subject:
PostPosted: Fri Aug 19, 2005 5:06 pm 
Soul Reaver

Ja sam Marta aka Alexi. Imam 17 godina, i glavni krivac šta sam ja ovdje je moja bitch nemo, ona me natjerala da se registiram. Idem s nemo, Alanom, Soulreaperom i Eraserom u razred. Nećete vjerovat, ali slušam metal. obožavam Metallicu, Bodome, In Flames, Partvish, Sentenced i sl. Ugalvnom doma vegetiram, pogotovo ljeti... Volim piti i barit zgodne metalce... Sviram gitaru, ne baš dobro, ali sviram, to je ipak najvažnije. Glupa sam ko kurac i ne da mi se više pisat...

STEJ HEVI :D

Profile  

Post subject:
PostPosted: Tue Aug 30, 2005 11:48 pm 
Unplugged

Hi folks..

Name`s Nikola...Ovdje na nagovor frenda Jesusa koji spasava..Immortal ownz...sam upozorenje...bastard sam po prirodi 8)

Profile  

Post subject:
PostPosted: Fri Sep 02, 2005 10:26 pm 
Unplugged

mhm...evo malo se prosetah kroz forum , čak bi mi se moglo i svidjet kaj vidim...to se ionak rijetko dešava :)
Well...Podrijetlo nicka je od naziva benda ukojem se moj stariji braco pravi da svira gitaru, tu i tamo uskočim i a da popravim opci dojam :) ...iz cega opet mozete zakljuciti da mi je omiljena aktivnost pit mu krf and makin' his life miserable,heh.
Preostalo vrijeme slusam muziku - rock, metal, punk, sve sta valja ja imam i slusam. Isto tak, mrzim moderna vremena sto se muzike tiche, MTV mi se apsolutno gadi ( bolje gledajte VH1:D) a o narodnjacima da i ne govorim. /me zgađena. Ovisna o čokolad, ircu i muzici,
ugavnom, fejvorit bendovi: Led Zeppelin, Pink Floyd ,Doors, The Who, Alice Cooper, Iron Maiden, Kenny Wayne Shepherd, Eric Clapton, Europe, Yes, Blood, Sweat & Tears, Ramones, itako u nedogled.
.....Volim cokoladu, zekonju Yngwiea, kishu, moju gitaru i meine liebe afkors sve ostalo mrzim.

Profile  

Post subject:
PostPosted: Mon Sep 12, 2005 2:44 pm 
Soul Reaver

ljudi ja sam nova ovdje... :D nadam se da cu dosta postati..jer to volim, ak mi forum bude ok...onda ce biti puno postova
:D pozdrav svima...

p.s. - ja sam ovdje stigla s pomocu svog frenda gordana (maggot?)

Profile  

Post subject:
PostPosted: Tue Sep 13, 2005 11:11 pm 
Maradeur

Oj! Davno sam se još tu registrirao, no nisam previše sudjelovao...
Zovem se Ivo. Imam 17 godina, na ulasku sam u punoljetnost. Iz Rijeke sam kako se vidi s lijeva. Idem u 3. razred matematičke gimnazije. Štreber sam i prolazim s 5. 8) Neznam što ću poslije gimnazije upisati. U Rijeci se najviše zadržavam sa bendom na Donjoj Vežici gdje imamo garažu. Sviram gitaru.
Od muzike, slušam metal, i to najviše trašeriju (Pantera, Slayer), no i beer (BLS) i metalcore (Slipknot, SOAD). Najdraže stvari u životu:
-hrana
-tete 8)
-krevet
-gitara

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sun Sep 18, 2005 10:42 pm 
Fearless

hehehh, ja sam nova, tj. nisam ništa pisala do sada....

imam 18 god, slušam metal i malo pank, maturant sam u ekonomskoj školi.....bla bla bla..... :twisted:

Profile  

Post subject:
PostPosted: Mon Sep 19, 2005 9:56 am 
Crusader

Hell(o)!

Ich bin Matej! Ich bin 17 yahre alt..... I dolazim iz Zagreba..... Sviram gitaru, slušam osamdesete najviše, heavy metal....... i hard rock.....

Imam band po imenu Full Throttle (Throttle Boys :lol: ) i sviramo heavy metal tipa whitesnake, saxon, motorhead, divlje jagode, motorhead, van halen..... ma ono uživamo.....

:twisted:

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sun Oct 02, 2005 4:05 pm 
Unplugged

Pozdrav svima..ja san robi i dolazin iz zadra.Slusam manje vise sve vrste metala od children of bodom pa do tristanie i therion....

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 807 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 54  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]