All times are UTC + 1 hour [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 159 posts ]  Go to page Previous  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: Mon Dec 05, 2005 2:56 pm 
Soul Reaver

nemo wrote:
i šta si mi time dokazao? :?

ljepotu blekera

-I- Slay The Nazarene -I-

Profile  

Post subject:
PostPosted: Mon Dec 05, 2005 3:18 pm 
Soul Reaver

Ja mislim da su najveći gejevi oni koji seru po poweru. :P
Jerbo su nesigurni u svoju sexualnost pa se boje da će prevladati njihovo pederstvo ako slušaju muškog koji zvuči kao žena. :teasing: Eto vam ga na :ass:

Profile  

Post subject:
PostPosted: Mon Dec 05, 2005 4:02 pm 
Crusader

Ne, ne, pravi su muskarci samo oni koji slusaju one pjevace koji si toliko drapaju glas pjevajuci death da im iz usta lete komadi krvi i sirovog mesa, koji na stejđu vise lupaju glavom po mikrofonu nego sto pjevaju.

The Slayer emphasizes humility...

Premonish the Prince
The honorable Helm encumbers...
Obfuscate the Decree.

Esteem for the greater King...

Deviltry I howl...

I call To me Flame Neutral plane
Sraàm Sraàm
NKBA TOBME INFLAM NEUTEAI SRAAM
SRAAM... uaaaaaaaaaaaaagrrrrrrrrrrrrrraaaaaaa

i te spike
:happy07:

Profile  

Post subject:
PostPosted: Mon Dec 05, 2005 4:09 pm 
Soul Reaver

moje mišljenje je da bi metal trebala biti jedna "hladna" i kritična muzika, pomalo mizantropska i puna, ajmo to tako reći bjesa prema današnjoj nepravdi i današnjim trendovima..no kad vidim kako neki bend skakuće po štejđu, svi veseli i puni optimizma, sretni što su živi i pjevuše slatko....dođe mi da se ispovračam! uistinu! meni bi melat trebao biti nekakva anti-trend muzika, a power (a danas i black jako) su upravo postali trend..dakle, dobar dio bendova postao je upravo ono protiv čega bi se metal trebao "boriti".. postali su cilj svoje kritike..postali su kritika!!!

Profile  

Post subject:
PostPosted: Mon Dec 05, 2005 6:15 pm 
Crusader

Abysmo wrote:
moje mišljenje je da bi metal trebala biti jedna "hladna" i kritična muzika, pomalo mizantropska i puna, ajmo to tako reći bjesa prema današnjoj nepravdi i današnjim trendovima..no kad vidim kako neki bend skakuće po štejđu, svi veseli i puni optimizma, sretni što su živi i pjevuše slatko....dođe mi da se ispovračam! uistinu! meni bi melat trebao biti nekakva anti-trend muzika, a power (a danas i black jako) su upravo postali trend..dakle, dobar dio bendova postao je upravo ono protiv čega bi se metal trebao "boriti".. postali su cilj svoje kritike..postali su kritika!!!

Hladna i kriticna? Mozda to tebi odgovara ako si takva osoba. Ja sam veseo i pun optimizma (barem pokusavam bit), jer ce me cijeli svijet gledat ko idiota zatvorenog u sebe. Sretni su sto zive i pjevuse slatko??? da istina, i ja bi vise volio da sam mrtav...

Profile  

Post subject:
PostPosted: Mon Dec 05, 2005 10:54 pm 
Soul Reaver

Abysmo wrote:

:happy07: :happy07:
Ja sam šokiran ovim postom. Zbilja. Vid' me što sam šokiran :arrow: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Ovaj dio što je Bishop podebljao me najviše izšokirao.

Kome su power i black trend? :shock: A i da jesu, koga to boli briga? :shock:

Povraća ti se od sretnih ljudi punih optimizma? :shock: :shock: :shock:

Ah, dobro, svatko ima svoj stav. :?

Profile  

Post subject:
PostPosted: Tue Dec 06, 2005 2:49 pm 
Soul Reaver

Quote:
Povraća ti se od sretnih ljudi punih optimizma

ne, nego od njihovog forsiranja da to ispadne što cool!!

jebga, za mene metal mora biti kritički okrenut prema tradicionalnim zasadama...power to nema niti ce ikad imati..osim prvih helloween albuma iako njih i ne smatram power bendom

Profile  

Post subject:
PostPosted: Tue Dec 06, 2005 6:27 pm 
Crusader

Mene ful zivcira kaj ljudi zive. Trebali bi svi crknut i u paklu se przit i od muke pjevat death metal. Vrag ce svirat bubnjeve :twisted: a sadam ce ga jebat u guzu :lol:

Profile  

Post subject:
PostPosted: Tue Dec 06, 2005 11:22 pm 
Soul Reaver

Ovo sadašnje stanje možemo zahvaliti globalnom trendu povratka 80ih.
Ukoliko se pogleda nazad u 80e tamo je postojao naziv za takve komercijalne bandove s metalnim prizvukom zvalo se Hair Metal. Natsal je hrpa bandova koji su pjevušili i svi skupa izgledali ko curice i šminkerčići koji su pjevušili neki electro pop ( t ne mislim na Depeche mode i kraftwerk koji su originalni darkeri 80im posebice Depeche mode)

Danas imamo istu situaciju ima hrpa nekih bandova pod utjecajem MTV-a kao i u 80im.Danas se ti bandvoi ne zovu hair nego ih je MTV krstio nazivom Nu metal. Izgledaju jednkao glupo furjau se na neko "zlo" a ubiti su isključivo komercijalno smeće.

Nažalost tako je uvijek kad neki stil glazbe postne popularan u 90im je popularn bio neki Rave pa je bila hrpa nkeih banoidova i DJa i svi su slušali taj tkzvRave.

Danas su to tkzv Rap i tkzv.Rock-Metal.

Problem s Powerom kaj se Power nije ono kaj su počeli svirati Judasi i Running Wild ( Painkiller) puno energije i jako brzo a ne toliko razbijački ko Thrash.

Danas se nažalost power sveo na HammerFall koji su odvartno ljigavi kao i Manowar u heavyu ( pogeldajte njihvo site pod Kings i rcite sad da to nisu pederkaste poze)

NIje power sma po sbei kao smjer pederkast nego ga takvim čine jadni badnovi koje MTV forsira jer su prikladni z aširoke mase. Manowar se isto smatraju Kings of Meatl najbolji jedni pa zar zbog toga Heavy smatrati heavy pederksatim. Metal ne mora biti tmuran može biti i brz i može biti pozitivan uostalom i Sabbathi su imali vesele pjesme a ne samo Paranoid. Deep Purple također..

Nemojmo genralizirati nego konkretno reći koji bandvoi su smeće a koji nisu. Blid Gaurdain meni nimalo nisu pederkasti.

Mozda zato sto percepcija blackera je u sumi za sjekirom nekom djevicom itd. Onaj kaj slusa death je zamazan krvlju i svugdje okolo su lesine, a ovaj kaj slusa sonatu sjedi za stolom u rozim tajicama i ljubicastom majicom dok boja bojanku sa zmajevima!
:D:D

Profile  

Post subject:
PostPosted: Wed Dec 07, 2005 11:32 pm 
Soul Reaver

isusek se napijo malo.... postao ko gordan :D

Hammerfall nije gay! marš
oni su baš sexy....:D
i manowar........

ajmo pljuvat po blacku za promjenu :x
pustite power na miru, power širi dobro i optimizam i dobro utječe na mladež, ne ko black tamo.... :roll:

Quote:
Ja mislim da su najveći gejevi oni koji seru po poweru.
Jerbo su nesigurni u svoju sexualnost pa se boje da će prevladati njihovo pederstvo ako slušaju muškog koji zvuči kao žena.

tako je.... poweraši su pravi muškarci :D

Quote:
no kad vidim kako neki bend skakuće po štejđu, svi veseli i puni optimizma, sretni što su živi i pjevuše slatko....dođe mi da se ispovračam

šta fali opitimizmu? ajmo sad svi bit tr00 i rezat žile i govorit kak nam je život težak, jao jadni mi neshvaćeni, sad ću bit pesimist i odat se alkoholu... jao gle mene tr00 i muževnog........daj pliz......

Quote:
moje mišljenje je da bi metal trebala biti jedna "hladna" i kritična muzika..

i po mogućnosti da se recimo protivi svemu što kršćanstvo predstavlja i da se štuje sotona, da, da...... to je pravi metal...... kakvi zmajevi i gluposti..... da da.....

zbog svega ovog sam još više odlučila slušat power i sad idem si upalit rhapsody i bacit sve cd-e od dissectiona i borgira........
poweeeeeeeeeeeeeer of steeeeeeeeeeeeeeeeeel!!!

...et ne nos inducas in tentationem...

Profile  

Post subject:
PostPosted: Wed Dec 07, 2005 11:43 pm 
Soul Reaver

ma bravo nemo :roll:
ovo je stvarno bilo inteligentno :roll:

and I dream about you all the time

Profile  

Post subject:
PostPosted: Wed Dec 07, 2005 11:46 pm 
Soul Reaver

ssg
tko mi priča o inteligenciji... :roll:
:lol:

Profile  

Post subject:
PostPosted: Wed Dec 07, 2005 11:54 pm 
Soul Reaver

ssg??
e ti si mi tako jebeno fascinantna :roll:

Profile  

Post subject:
PostPosted: Wed Dec 07, 2005 11:56 pm 
Soul Reaver

ssg
spam
ssg
:kiss:

Profile  

Post subject:
PostPosted: Thu Dec 08, 2005 12:06 am 
Soul Reaver

whatever
c-c-c-c-c-c

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 159 posts ]  Go to page Previous  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]