All times are UTC + 1 hour [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 110 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: Tue Oct 04, 2005 4:12 pm 
Soul Reaver

Mrzim usporedbe bendova uopce

The human heart is hungry still

Profile  

Post subject:
PostPosted: Fri Oct 21, 2005 12:22 pm 
Fearless

Eheh ovo je stara svađa ko je bolji...

Dakle definitivno je da su oba 2 benda imalo poprličan utjecaj na Metal scenu. Doduše oni spadaju pod kakav-takav isti žanr ali su i također drukčiji jedni od drugih. Metallicu znaju svi i debili i mamojebine i metalci i reperi; svi ih znaju. To im daje neki štih da su "mainstream" pa i jesu, to nažalost ide u lošu stranu. Zašto? Eh pa ljudima se zna udrit slava u glavu a to se i odrazilo na njihov zadnji album. Naravno St. Anger je čisto sranje kad se uspoređuje sa recimo Kill 'em All ili neke njihove starije albume. Dosta su promjenili svoj stil i ukinuli su solaže što je definitivan minus za njih. Ali da zapravo pogledamo kakve su uopće njihove solaže i bile. Eh da sve su rađene na istu foru, zato ih je lako i svirati. Dakle metalica je bila sasvim dobra prije a sada je samo bankomat dok je Iron Maiden sasvim druga stvar. Iron Maiden do sada je isti kao i prije ista stvar, samo sto su ona dobra stvar jos uvijek. Naravno imaju i oni tu rupa recimo kao sto je album Virus koji je totalni kolaps haha. Inace oni su oduvjek imali vise utjecaja i sviranje im je takoder bilo raznovrsnije i solaze su bile drugacije od albuma do albuma i stilovi takoder. Jedino cemu mogu zamjeriti malo je na Dickensovom vec skoro starackom glasu ali to je tek nesto manji minus. Meni se vise svida Iron Maiden, Metalica je lanjski snjeg, prodali su se Iron Maiden nije i to je pokazao na Ozzfestu kada su ih gadali klinci koji slusaju Nu-metal sranja sa jajima a sta je Iron Maiden napravio? Eh poceli su jos bolje i agresivnije svirati i govirili su da se nece nikad MTvu prodat i da se nece nikada vidjeti na Reality Showu kao Ozy. A metalica se cesto prikazivala na MTvu sto govori neke stvari hehe.

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sat Nov 26, 2005 12:19 am 
Crusader

MAIDENI su mi drazi. Neda mi se pisat zasto, ali eto jesu. :p

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sat Nov 26, 2005 2:44 am 
Soul Reaver

Po meni usporedbe nema jer su mi prerazličiti.

Da niej bilo Maidena teško da bi bilo Metallica, a da nije bilo Metallice vjerojatno ne bi bilo Slayera, tako možemo kroz cijelu povijest tražiti tko kada šato i zbog čega.

Metallicu obožavam s njima sam i počeo s metalom, Maisene također obožavam i nemogu niti e želim dijelti tko je bolji. Je rje to nemoguće reći.

Metallica sada je nešto užasno i bezvezno. Maideni su po meni isto svoju najbolju fazu prošli no ipak i dlaje su ostali vjerni sebi.
Metallica je sa svakim albumom uvodila nešto novo i postajali su kao glazbenici bolji. Tu posebno mislim na Kirka, Lars se nije baš pretjerano razvio osim što je razvio svoju ogromnu ljubav za zele novčanice.

vrhunac Metallicinog gubitka relanosti je bio cijeli slučaj s Napsterom te danšnej proganjenje svakoga tko ima i jedan MP3 od njih.

Madieni su po tom pogledu liberalniji te više u dodiru s relanošću što pripisujem i tome što su europljani s drugim pogledom na svijet.

Na koncu se sve svodi na to kome koji band više sijeda.
A dal su maideni bolji il' Metallica je po meni besmisleno pitanje.

Mozda zato sto percepcija blackera je u sumi za sjekirom nekom djevicom itd. Onaj kaj slusa death je zamazan krvlju i svugdje okolo su lesine, a ovaj kaj slusa sonatu sjedi za stolom u rozim tajicama i ljubicastom majicom dok boja bojanku sa zmajevima!
:D:D

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sat Nov 26, 2005 3:45 pm 
Soul Reaver

Quote:
vrhunac Metallicinog gubitka relanosti je bio cijeli slučaj s Napsterom te danšnej proganjenje svakoga tko ima i jedan MP3 od njih.

bolje da se čuvam
:twisted:

Maidene ipak više volim iako sam s metallicom počeo i proveo najbolje dane..maideni su mi došli ko pravo osvježenje!!

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sat Nov 26, 2005 4:54 pm 
Soul Reaver

Ja se i dlaje jako mučim slušajući staru Metallicu jer se svaki puta sjetim ovog kaj su sad napravili. Tak d amoram priznat ih već dost dugo nisma puno slušao.
Većinom u zadnje vrijeme slušam Running Wild

Mozda zato sto percepcija blackera je u sumi za sjekirom nekom djevicom itd. Onaj kaj slusa death je zamazan krvlju i svugdje okolo su lesine, a ovaj kaj slusa sonatu sjedi za stolom u rozim tajicama i ljubicastom majicom dok boja bojanku sa zmajevima!
:D:D

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sun Nov 27, 2005 1:16 pm 
Soul Reaver

i nakon pet stranica ove "rasprave" mislim da sve stoji ne nekom subjektivizmu jer drugo i ne može biti tak da ovaj topic baš i nema smisla..uvijek ce se naći neko ko voli majdene a neko više metallicu...a netko poput mene oba benda 8)

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sun Nov 27, 2005 2:52 pm 
Soul Reaver

Abysmo wrote:
i nakon pet stranica ove "rasprave" mislim da sve stoji ne nekom subjektivizmu jer drugo i ne može biti tak da ovaj topic baš i nema smisla..uvijek ce se naći neko ko voli majdene a neko više metallicu...

Pa to i je smisao topica. Vidjet kolko ljudi voli Metallicu, a kolko Maidene.

Profile  

Post subject:
PostPosted: Fri Dec 02, 2005 11:52 am 
Soul Reaver

ne moram dugo o ovome razmišljati.Maideni,na njima sam ˝odrasla¨ i dandanas su mi predragi.kakva su ovo sranja da ne valjaju uživo?iz osobnog iskustva-prejebeni su uživo.
Metallica je meni jedan od onih bendova koji smislit ne mogu..pa neću niš ni pisat o njima..

Profile  

Post subject:
PostPosted: Fri Dec 02, 2005 8:47 pm 
Soul Reaver

Willowthewisp wrote:
ne moram dugo o ovome razmišljati.Maideni,na njima sam ˝odrasla¨ i dandanas su mi predragi.kakva su ovo sranja da ne valjaju uživo?iz osobnog iskustva-prejebeni su uživo.
Metallica je meni jedan od onih bendova koji smislit ne mogu..pa neću niš ni pisat o njima..

Baš mi je drago što tak misliš, jer eto, ko da sam ja pisao. :P

Profile  

Post subject:
PostPosted: Wed Jan 11, 2006 10:59 pm 
Crusader

volim obadva benda,infact to su mi 2 najdraža benda tak da se ne mogu odlučiti,svaki od njih je kategorija za sebe i ne može se uspoređivati.. al glaso sam ipak za maidene jer su mi prirasli srcu

Profile  

Post subject:
PostPosted: Thu May 11, 2006 10:32 am 
Fearless

ode i moj glas metallici....sada su poceli raditi na novom albumu!lars kaze da ce biti old school...hmmm..ajde da i to vidimo...bas me zivo zanima sto ce napraviti nakon ovog štanger sranja... :? sa metallicom sam poceo slusati metal prije 8 godina prvi album koji sam cuo bio je ride the lightning...i ostao najbolji od njih do danas....iako su mi i maideni jebeni metallica mi je ipak draza.....

Profile  

Post subject:
PostPosted: Fri May 12, 2006 12:01 am 
Addict

Larsa treba kastrirat.

Profile  

Post subject: ...
PostPosted: Fri May 12, 2006 10:18 am 
Fearless

da meni je oduvijek lars bio najcudnija biljka u bendu...drukciji je od svih ostalih...najbolji lik mi je james...jason je isto bio car(i jos je uvijek naravno)ali to je jos jedna crna mrlja u karijeri metallice+(naravno napster spektakl)sto im je jason bio zrtveno janje....ali jebiga treba 15 godina to izdrzati jebote....to je jedina strana metallice koja mi se istinski gadi zato jer im nije jason bio kriv zbog cliffove pogibije mamu im jebem u usta....ali opet treba gledati i to da su imali 23 godine tada,bili su mladi...naravno da je danas situacija drugacija sa 43/4 godine i kada se sjete svega sta su jasonu radili kaju se zbog toga....e pa jebiga neke se stvari ne mogu vise povratiti..po meni je osobno lars ok ali cini mi se nekako da je najveci tulipan u bendu....ne znam niti sam zbog cega...

Profile  

Post subject:
PostPosted: Fri May 19, 2006 8:51 am 
Crusader

metallica definitivno....
rezlog? vrlo jednostavno: bolje solaze, smislenije pjesme (ne samo umri ti nego umri i ja), manje laganica ( i sve su mi bolje od maidenovih laganica), manja postava, nabrijanije stvari, tru pijanci :D (ex)............. I mogo bi tako pisat do sutra

fuck’s just a word and it’s all fucked up "
no ipak usprkos svemu samo sam dobar katolik....Image

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 110 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]