All times are UTC + 1 hour [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 113 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: Wed Jan 24, 2007 10:41 pm 
Soul Reaver

naikela ne seri nije vesna pisarović nego LANA!!!! :lol:

With doubt, with pain, with trust is ...pain...

Profile  

Post subject:
PostPosted: Wed Jan 24, 2007 10:47 pm 
Soul Reaver

Death-of-Art wrote:
Nije nego je vesna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mad07:

uteraj mi, uteraj kola u garazu

Profile  

Post subject:
PostPosted: Wed Jan 24, 2007 10:56 pm 
Soul Reaver

Naikelea wrote:
Death-of-Art wrote:

ne kužim..pa kaj nije bilo "odlaziš...ja znam da sutra odlaziš..." ????
nemaš pojma!!! :evil:

Profile  

Post subject:
PostPosted: Wed Jan 24, 2007 10:57 pm 
Soul Reaver

da,to je od Lane 100%...nije da znam... :oops:

Profile  

Post subject:
PostPosted: Wed Jan 24, 2007 11:20 pm 
Soul Reaver

Death-of-Art wrote:
Naikelea wrote:
Death-of-Art wrote:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
pobrkala sam pjesme a ne pevaljku :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
mislila sam da pjevas da znas da znas kako pogled me bla bla bla.moram jos jednom pogledat video da se prisjetim :lol: :lol: :lol:

Profile  

Post subject:
PostPosted: Wed Jan 24, 2007 11:22 pm 
Soul Reaver

Naikelea wrote:
Death-of-Art wrote:
Naikelea wrote:
Death-of-Art wrote:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
pobrkala sam pjesme a ne pevaljku :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
mislila sam da pjevas da znas da znas kako pogled me bla bla bla.moram jos jednom pogledat video da se prisjetim :lol: :lol: :lol:

ajoooj daaaaaa..mislim da si u pravu... :lol:
ima još jedan video..od Lane :lol: :lol: :lol:

Profile  

Post subject:
PostPosted: Thu Jan 25, 2007 3:09 pm 
Soul Reaver

Hawk wrote:
Općenito kod većine ljudi prevladava mišljenje da su metalci neki zlobnici, divljaci, sotonjare itd. Da još stvar bude bolja, ljudi nemaju pojma tko su sotonjare, nego je to pojam kojeg 99% ljudi neće znati objasniti (osim šta će eventualno reći da su sluge vraga Oo?), nego automatski, ako ima zvijer na majici i/ili dugu kosu, e to je sotonjara, taj nas je došao poslat kvragu ili šta već. >.<
Ne razumijem isto teze da metalac ne može biti katolik. WTF? Po čemu? Pa da barem jednom netko uzme pročitat ijedan lyric, skužio bi kod većine bendova da su pjesme najnormalnijeg sadržaja. Većina metalaca koje ja poznajem su religiozniji od većine "normalnih". Mislim, po meni je gore slušat cajke u kojima se non stop spominje kako je netko pijan išao raditi neku pizdariju za neku babu nego slušati npr. iron maiden ili metallicu (ova dva benda su navedena zato što su najpoznatija široj masi).
Kad ljudi jednog dana shvate da je metal glazba kao i svaka druga (o ukusima se ne raspravlja, netko voli zavijanje (čitaj cajke), netko voli rap, a netko voli distorziju...) i da tekst koji se vrti u pozadini je odabir pojedinog izvođača a ne cijelog žanra (kao i u ostalim verzijama glazbe), e onda ćemo moći reći da svijet se raspametio.

ma, dosta dobro rečeno... :yeah34:

makar za mene metalci i jesu većinom nedokazane propalice, al dobro, o tom sam i previše napisao u 3 prijašnja posta. al ovaj dio o metalcima katolicima i tekstu kao pojedinca, a ne žanra... to je lepo rečeno

Profile  

Post subject:
PostPosted: Thu Jan 25, 2007 3:28 pm 
Soul Reaver

Mrazomor wrote:
Hawk wrote:
Općenito kod većine ljudi prevladava mišljenje da su metalci neki zlobnici, divljaci, sotonjare itd. Da još stvar bude bolja, ljudi nemaju pojma tko su sotonjare, nego je to pojam kojeg 99% ljudi neće znati objasniti (osim šta će eventualno reći da su sluge vraga Oo?), nego automatski, ako ima zvijer na majici i/ili dugu kosu, e to je sotonjara, taj nas je došao poslat kvragu ili šta već. >.<
Ne razumijem isto teze da metalac ne može biti katolik. WTF? Po čemu? Pa da barem jednom netko uzme pročitat ijedan lyric, skužio bi kod većine bendova da su pjesme najnormalnijeg sadržaja. Većina metalaca koje ja poznajem su religiozniji od većine "normalnih". Mislim, po meni je gore slušat cajke u kojima se non stop spominje kako je netko pijan išao raditi neku pizdariju za neku babu nego slušati npr. iron maiden ili metallicu (ova dva benda su navedena zato što su najpoznatija široj masi).
Kad ljudi jednog dana shvate da je metal glazba kao i svaka druga (o ukusima se ne raspravlja, netko voli zavijanje (čitaj cajke), netko voli rap, a netko voli distorziju...) i da tekst koji se vrti u pozadini je odabir pojedinog izvođača a ne cijelog žanra (kao i u ostalim verzijama glazbe), e onda ćemo moći reći da svijet se raspametio.

ma, dosta dobro rečeno... :yeah34:

makar za mene metalci i jesu većinom nedokazane propalice, al dobro, o tom sam i previše napisao u 3 prijašnja posta. al ovaj dio o metalcima katolicima i tekstu kao pojedinca, a ne žanra... to je lepo rečeno

gle, tako je sada,prije 20 godina tako nije bilo, postojale su predrasude al se metalci nisu ponasali u skladu s njima kao danas, danas je super bit autsajder i radit sve sto nije u skladu, dakle sto je stereotip...

sto se tice krscanstva, covjek koji je mene upoznao s metalom sada je svecenik, a imao je i poderane traperice, i bend, i koznjak, i kosture po majcama(kak bi moji susjedi rekli :lol: ) i dugu kosu...pa je opet sad svecenik...

me: lik ima vokal zakurac...tehnicki sucka big time... al it works...
mario: pa u tom i je stvar :D
nebi bilo kvlt da nije zakurac :D

Profile  

Post subject:
PostPosted: Thu Jan 25, 2007 5:28 pm 
Soul Reaver

Ne mora bit da metalac bude propalica...valjda!

Znate sta? ja cu za inat obuc kilt, otic na hip-hop podij i nek bulji ko god hoce! ...naravno s ekipom! :mad40:

I'll stop it somehow

Profile  

Post subject:
PostPosted: Thu Jan 25, 2007 9:40 pm 
Soul Reaver

oh da to je prekul i opako :lol:

pa ja idem na katolički faks, profesori su mi svećenici i nitko od njih se nikad nije tužio na moj način oblačenja odnosno cjelokupni dresscode-duge crne haljine, pirsing, nakit, etc..valjda zato jer i oni sami nose slične haljine ko ja :lol: ok , šalu na stranu..
daj molim te..nijedna normalna i zdrava osoba nikom neće ić srat zbog takvih stvari... kog boli kurac šta ljudi na ulici seru, ionako većina njih nema niti završenu osnovnu... :roll: kad se samo sjetim da sam se prije uzbuđivala zbog takvih stvari bože sačuvaj..mislim, i sad mi nije svejedno npr da mi netko na ulici upadne i počne prijetiti i raditi scene pred drugima, to zbilja nikome nije ugodno... i za to mi naravno nije svejedno i odmah planem i pizdim par dana a onda me prođe.. al ovi komentari tipa:
"sotonjaro... nabaci kolora na sebe :lol: , ja bih to sve ubijo, jebote kolko darkera, crno je u modi.." i bokte pitaj šta sve ne... vau, da... grozne uvrede...najbolja mi je danas bila..ima jedan fejkerski kandidat za svećenika na našem faksu, lik se totalno isfurava i fakat je jad od osobe, a želi bit svećenik.. da napomenem još jednom, kad sam govorila o svećenicima na svom faksu mislila sam na one koji već imaju taj status i koji se ponašaju u skladu s tim-to su svi moji profesori, sofisticirani, staloženi, obrazovani,srdačni i vrsni pedagozi...
e, al ovaj tip..treća je godina ja mislim :lol:
ajme budale danas mi upada:
"šta je kolegice? stalno ste u crnom..mogli bi vi malo boje na sebe staviti.."
a već mi je prije toga tlak digao svojim preseravanjem pa sam mu se samo izderala u facu:
"joj daj kvazi svećeniče odi silovat malu djecu..."
fakat ne znam kaj mi je došlo ali to je zaslužio jer vjerujem da će on ako ikad dosegne status svećenika biti upravo takav svećenik koji ruši ugled Crkve...

Profile  

Post subject:
PostPosted: Fri Jan 26, 2007 12:20 am 
Soul Reaver

Ma uvjek imas budala koji nemaju svoj zivot pa te komentiraju i sve to.

I'll stop it somehow

Profile  

Post subject:
PostPosted: Tue Jan 30, 2007 9:12 pm 
Soul Reaver

A.D.I.D.A.S. wrote:
Ma uvjek imas budala koji nemaju svoj zivot pa te komentiraju i sve to.

Ovo je zapravo jako lijepo sročeno. :lol:

Problemi sada i nisu toliki koliki su bili u samom začetku tog žanra, a onda su se roditelji naravno bojali za svoju djecu da ne upadnu u pakao droge i alkohola, jer je imidž i muzika zvučala agresivnije od svega dotadašnjeg. Nema tu racionalnosti, samo strah od drukčijeg, a time su naravno samo postigli suprotni efekt - uvijek će se onda naći bendova koji će udarit totalni ekstrem samo iz buntovništva, željom za zarađivanjem na klincima koji baš jako žele bit drukčiji, bla bla bla.

Ako ljudi prema vama neće imati predrasuda zbog duge kose i "majice na kosture", naći će nešto drugo. Nema smisla uznemiravati se. Jedino što se može je pokazati svojim ponašanjem i kulturu i pamet i društvenost i to da niste opaki sotonist samo zato što vaša Hammerfall majica na prvi pogled izgleda zlo i gotovo.

A i što je Doa rekla je istina. O čemu mi tu zapravo pričamo, metalci će prvi kenjat po gotičarima, emačima, cajkerima, šminkerima itd. Kad dovoljno odrastu da se time prestanu opterećivati, nestat će i ovo pitanje. Ostat će samo ono što je u suštini i najbitnije, a to je muzika. Jebeš sve ostalo.

Nor any drop to drink.

Profile  

Post subject:
PostPosted: Tue Jan 30, 2007 9:14 pm 
Soul Reaver

ja sam jednom rekla, pa mi se bulkhead smijao :lol:
da onaj tko će te čudno gledati će te čudno gledati..samo traže manu na tebi da te komentiraju bezveze..
evo, moju su frendicu na ulici valjda 666 puta napali zato jer je :arrow: mršava...a cura nije niti gotičarka niti išta slično..sasvim se normalno oblači :lol:
Bože sačuvaj

Profile  

Post subject:
PostPosted: Tue Jan 30, 2007 9:25 pm 
Soul Reaver

Paa da. Ljudima je u prirodi da promatraju druge ljude. Većina ih ima potrebu i iskomentirati, a dio potonjih komentira glasno i zlobno i traži mane iz ovih ili onih razloga. Tak će se na metalca derati da je sotonjara, na neku spičkanu ženu u minici veličine trake za kosu i izblajhane kose i spržene kože da je sponzoruša, mršaviju osobu da je glupa anoreksična kokoš, za deblju da je ogromna lijena krava, itd., nema potrebe nabrajati. Ljudi su glupi, vi budite pametniji. :)

Nor any drop to drink.

Profile  

Post subject:
PostPosted: Tue Jan 30, 2007 10:13 pm 
Soul Reaver

Death-of-Art wrote:
"šta je kolegice? stalno ste u crnom..mogli bi vi malo boje na sebe staviti.."
Ja samo kazem : ako izmisle neku tamniju boju,onda cu nju nosit a zasad nek ostane na ovom :D

A kad sam isla na đob,radnici su me komentirali i kak sam imala mali šosek sa niskim strukom,vidli su tetovazu i jedan je prokomentirao nesto u stilu da je to da kad se s nekim jebem,da mu ne bude dosadno.

Samo sam mu rekla da zbog tako visoke inteligencije i radi posao koji radi :roll:

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 113 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]