All times are UTC + 1 hour [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 113 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: Thu Jan 12, 2006 11:05 am 
Soul Reaver

lock, ono e posto nemozete nis osim zajebancije napisat e

Profile  

Post subject:
PostPosted: Fri Jan 13, 2006 8:38 pm 
Dread Knight
Dread Knight

jelda, nevjerojatno :roll: šta je još smiješnije, ja sam post napisao skroz ozbiljno, a vi se zajebavate. Metalce još uvijek dobar dio ljudi smatra nekim divljacima koji štuju sotonu i takve pizdarije. To je poražavajuće, sad ako se netko time ponosi, svaka vam čast. Šteta što ste ovakvu temu koja je mogla biti kvalitetna sjebali. S obzirom da je Gordan stavio LOCK tema će takva i ostati.

Image
Image
Hawk Designs - Web design | Web development | Web hosting | SEO

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sat Jan 20, 2007 2:01 pm 
Soul Reaver

evo, pošto sam ja isposlovao otključavanje ovog topica, bilo bi red da ja neš prvi i napišem nakon odlockavanja. a vi ostali, ovaj put ozbiljno-molim. :arrow:

takav ugled usrani kakav metalci imaju su jebeno sto posto i zaslužili. danas ljudi postaju metalci jer misle da onda mogu radit što hoće, samo se opijat do besvjesti, mlatit se okolo i ševit sve živo... na taj način ti novi metalci žele postat kvartovske legende o kojima svi pričaju, kao ono: "jesi vidla onog luđaka? nije normalan,e."

a znate tko tako isto razmišlja? nigeri, reperi... postajemo im sve sličniji. muzika nije uopće na prvom mjestu, svi se isfuravaju na neke tru-netru spike ko ovi na one underground i geto spike. svi se međusobno mlate i ubijaju i kod nas i kod njih zbog pizdarija. kod nas se mlate npr powerovci i hevijaneri protiv blekera i deathera a tam east protiv west sidea. i svi misle da je bit metala da mogu radit koji god kurac hoće, napijat se po parkićima, okolo radit probleme, jebat sve što hoda...

na žalost, moram istaknut da i ja jednim dijelom pridonosim tome s pijenjem, jer se volim dobro i često opit, al što se tiče ostalih nabrojanih stvari mislim da se tu kontroliram, baš zato jer osobno pokušavam što je više u mojoj moći ne doprinosit debilnom imageu metalaca tak da ne radim sranja okolo, nisam promiskuitetan, nisam nasilan ni bahat, ne zamaram se sa true-netrue spikama i to...

dakle, po meni metalci definitivno zaslužuju ugled propalica i kretenčina jer su skoro svi takvi i oni to znaju i oni ŽELE biti takvi. naravno, ja u cijelom postu govorim o novoj, mojoj generaciji metalaca a ne staroj. da ne bi bilo zabune.

jedini image koji metalci ne zaslužuju a on im se stalno prikrpava, to je image sotonista, jer face it, sotonjare su u metalnoj supkulturi zaista u jako MALOJ manjini, tek tu i tamo se nađe poneki biser koji je previše zabrijao. i tako dok je bb bio aktuelan, pisalo u novinama, neki glupi autor članka se iščuđuje kako natjecatelj ante je kršćan i katolik kao a sluša taj strašni sotonistički band iron maiden? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: mislim, wtf? fet my point? :D :shock: :D

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sat Jan 20, 2007 2:21 pm 
Soul Reaver

fet it... 8)
moguće da si u pravu,al ja se uopće s time ne zamaram...ja slušam panteru i meni je lijepo!ak neko misli da sam zbog toga kreten njegov problem...

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sat Jan 20, 2007 2:35 pm 
Soul Reaver

Weisse Wolfe wrote:
fet it... 8)
moguće da si u pravu,al ja se uopće s time ne zamaram...ja slušam panteru i meni je lijepo!ak neko misli da sam zbog toga kreten njegov problem...

e,da većina ljudi tak ko ti lijepo sam sluša svoje i da im puca kurac, već bi se neš popravilo na bolje, puno bolje.

jer problem je što je današnjim metalcima pri dnu liste prioriteta muzika, a na prvom mjestu im je građenje nekog svog privatnog imagea opakog momka ( :lol: ) kroz napijanje,drogsanje, jebanje, tučnjavu, žicanje, klošarenje, bahaćenje,rađenje nereda... a di je tu jebena muzika? nigdje.

ljudi bi trebali konačno počet shvaćat da sloboda koju metal propagira podrazumijeva slobodu misli i slobodu uma, a ne slobodu da radiš što ti se sprdne, ideš pijan ulicom, tučeš klince koji nisu odvoljno trOO za tebe i razbijaš retrovizore auta i bljuješ i pišaš i dereš se na sred trga... :x

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sat Jan 20, 2007 2:40 pm 
Soul Reaver

da...

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sat Jan 20, 2007 5:10 pm 
Soul Reaver

Potpuno se slazem s vama dvojcom, ono...-najgore mi je vidit kao metalca koji reklamira sotoniste, faca je, niko mu nije ravan, a kad dodje do guzve nigdje ga nema (mislim, sta se pravi sotonin sluga ako nema muda)

Danas stvarno svi gledaju taj izgled, a glazba se gubi...kaj se to desava!?

I'll stop it somehow

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sat Jan 20, 2007 5:31 pm 
Soul Reaver

trick question

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sat Jan 20, 2007 5:37 pm 
Soul Reaver

A.D.I.D.A.S. wrote:
kaj se to desava!?

dešava se to da bi svi htjeli bit glavni i face jer nisu zadovoljni sa onim šta jesu, pa se idu forsat da bi se osjećali moćnije i prihvaćenije. i onda nastaje taj debilni imidž metalaca kao bahatih propalica :x

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sat Jan 20, 2007 5:38 pm 
Addict

Ma daj,ljudi misle da su metalci retardirani zbog cicmicarki u onim mantijama crnim statijaznam i blekera koji hodaju po gradu sa vise siljaka i bodlji nego prosjecni Dire Jež(tm) .

I naravno,zbog balavurdije nabrijane.

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sat Jan 20, 2007 5:40 pm 
Soul Reaver

:bravo: :fighting21:

Profile  

Post subject:
PostPosted: Wed Jan 24, 2007 4:18 pm 
Unplugged

ja mislim da su blekeri pizde

Profile  

Post subject:
PostPosted: Wed Jan 24, 2007 9:00 pm 
Dread Knight
Dread Knight

Općenito kod većine ljudi prevladava mišljenje da su metalci neki zlobnici, divljaci, sotonjare itd. Da još stvar bude bolja, ljudi nemaju pojma tko su sotonjare, nego je to pojam kojeg 99% ljudi neće znati objasniti (osim šta će eventualno reći da su sluge vraga Oo?), nego automatski, ako ima zvijer na majici i/ili dugu kosu, e to je sotonjara, taj nas je došao poslat kvragu ili šta već. >.<
Ne razumijem isto teze da metalac ne može biti katolik. WTF? Po čemu? Pa da barem jednom netko uzme pročitat ijedan lyric, skužio bi kod većine bendova da su pjesme najnormalnijeg sadržaja. Većina metalaca koje ja poznajem su religiozniji od većine "normalnih". Mislim, po meni je gore slušat cajke u kojima se non stop spominje kako je netko pijan išao raditi neku pizdariju za neku babu nego slušati npr. iron maiden ili metallicu (ova dva benda su navedena zato što su najpoznatija široj masi).
Kad ljudi jednog dana shvate da je metal glazba kao i svaka druga (o ukusima se ne raspravlja, netko voli zavijanje (čitaj cajke), netko voli rap, a netko voli distorziju...) i da tekst koji se vrti u pozadini je odabir pojedinog izvođača a ne cijelog žanra (kao i u ostalim verzijama glazbe), e onda ćemo moći reći da svijet se raspametio.

Image
Image
Hawk Designs - Web design | Web development | Web hosting | SEO

Profile  

Post subject:
PostPosted: Wed Jan 24, 2007 9:12 pm 
Soul Reaver

pa većina metalaca je glupa i smrde
stalno seru nekaj o diskriminaciji-jadni oni bucibuuu a kad vide gotičarku na ulici onda je drolja, kurva, glupača...kad vide gotičara na ulici onda je peder, debil, ajmo ga tuć... :roll:
i vi ćete mi govorit o nekoj diskriminaciji... da... :roll:

With doubt, with pain, with trust is ...pain...

Profile  

Post subject:
PostPosted: Wed Jan 24, 2007 10:16 pm 
Soul Reaver

Hawk wrote:
Metalce još uvijek dobar dio ljudi smatra nekim divljacima koji štuju sotonu i takve pizdarije.
zato jer su dobar dio "metalaca" mala djecica koja se preserava i radi sranja kako bi ispali ne znam kakvi buntovnici a ljudi (ja 8) ) im se smiju jerjedino sta ispadaju su mali forseri i idiJoti. Eto :P
To su ti ljudi s kojima kada izades,samo ti tupe o bendovima i novim albumima i bla bla bla bla who gives a FAK!. i nabe milijon i jedan spajk samo da bi privukli pozornost.a kao njih se diskriminira.pa deca uzivaju u tome :lol:
Da ne zele biti diskriminirani,ne bi se pokusavali uklopiti sa ostatkom idiJota.

To treba našamarati kloferom za tepihe da malo deca dodu k sebi.

Death-of-Art wrote:
pa većina metalaca je glupa i smrde
stalno seru nekaj o diskriminaciji-jadni oni bucibuuu a kad vide gotičarku na ulici onda je drolja, kurva, glupača...kad vide gotičara na ulici onda je peder, debil, ajmo ga tuć... :roll:
i vi ćete mi govorit o nekoj diskriminaciji... da... :roll:
nesto pametno od nase Vesne Pisarović :lol: :lol: :lol:

uteraj mi, uteraj kola u garazu

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 113 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]