All times are UTC + 1 hour [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 169 posts ]  Go to page Previous  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: Thu Jul 26, 2007 1:39 pm 
Maradeur

Vjetrogor wrote:
Pataren Ponthus wrote:
Vjetrogor wrote:
pa ista priča se veže i uz nas što se tiče tih puškica,al viruj mi to da je juga bila treća sila europe je samo na papiru.Možda su imali naoružanje,al oružje samo ne puca...oni nisu imali vojnike,ko što si reka,nisu disali ko jedan...a to su hrvati pokazali,pa i bošnjaci samo što ste vi gore prošli...

Ma jeste to,ali vama su bar Ameri pomogli.Mi smo bili prepusteni sami sebi.

pa jebate opet baljezgaš,ako su kome pomogli ameri onda su to vama pomogli.Pa vi bi bili raskomadani na komadiće da i dan danas tamo nije SFOR,kamoli onda...

Ma dobro sve to uredu.Ali hej,nemoj bogati da se igramo slijepaca.Pa znas da su prvo dopustili da se desi genocid,ubijaju djeca,siluju zene...pa lafo tek onda mir.Ma znas Amere,joj tebe...

U Vrhbosni zakopan
Na svojini plemenitoj

Profile  

Post subject:
PostPosted: Thu Jul 26, 2007 3:12 pm 
Soul Reaver

isto tako su i kod nas pustili da se prvo dogode te stvari... :wink:

Profile  

Post subject:
PostPosted: Fri Jul 27, 2007 1:25 pm 
Soul Reaver

ovak p.p.-nemam se ja kaj smijat svom neznanju ;) ja se smijem vama dvojci kak ste zadrti i nabrijani upravo s tim spikama kako ste 'vi iz bosne' bolji od cjelog svijeta...svi su ostali sljam jedino ste vi najbolji i najveci u svemu i vladari svemira :roll: mange 8) :lol:

ta vasa nabrijanost mi je smjesna i prosto jadna.

pusti povjest i cinjenice.ok.nas jedno uce vas drugo...u principu su obje strane u pravu al svako izvrce istinu da bi navuko vodu na svoj mlin.okej,zaboli me, bilo pa proslo, nezivim u proslosti.ocito se nikad necemo oko nekih stvari slozit al vi ste upravo ti koji inzistirate na pravljenju razlika.ja kazem what the hell kaj me briga ko ima jacu vojsku-a vas dva bi se poklali i oko cungalunge 8) sam trazite razlog.

topik je o muzici.neznam na koju foru smo uopce i zavrsili na ovoj raspravi.
fakat neznam cemu ovo.kako rekoh-bilo bi bolje da ste se uhvatili raspravljat o tablaturama, rifovima,akordima ...stogod...neg se natjecat ko ce prvi izguglat sto se desilo te i te godine... :lol:

ridiculous... :lol:

me: lik ima vokal zakurac...tehnicki sucka big time... al it works...
mario: pa u tom i je stvar :D
nebi bilo kvlt da nije zakurac :D

Profile  

Post subject:
PostPosted: Fri Jul 27, 2007 1:48 pm 
Soul Reaver

ipak potgledaj ko od nas dvojice ima nacionalno obilježje na avataru,mislin da je ona počeja prvi s tim nabijanjem oko uber bošnjaštva...

pa ko se nebi pokla oko čunga lunge :D

aloo..mislin?

and everybody hates the Jews."

Profile  

Post subject:
PostPosted: Fri Jul 27, 2007 1:49 pm 
Soul Reaver

Vjetrogor wrote:
ipak potgledaj ko od nas dvojice ima nacionalno obilježje na avataru,mislin da je ona počeja prvi s tim nabijanjem oko uber bošnjaštva...

pa ko se nebi pokla oko čunga lunge :D

aloo..mislin?

pod vas dvojca nisam mislila na tebe i njega nego na nachtara i njega ;) :lol:

pa znam da bi se tukli za cungalungu...mislim, ipak je mama morala dic kredit za nju :( :lol:

Profile  

Post subject:
PostPosted: Fri Jul 27, 2007 8:10 pm 
Unplugged

Incognito wrote:
nachTar wrote:
i da, moram odgovoriti jos nesto (kad procitah SVE vase postove i prepucavanja)

Ja ne mogu nikako shvatiti da vi vjerujete u nesto sto se naziva KRSCANSTVO....
(nisam ni musliman, ni katolik, ni jevrej ni nista od tih tvorevina mrznje, kao sto vec Pataen rece)

Protiv ste paganizma, a sami obozavate idole????
Biblija vam je mjenjana milion puta...
Crkve su uzimale i danas uzimaju novac od siromastva
Vasa SVETA i PAMETNA crkve je ubijala ljude koji su u srednjem vijeku smatrali da se zemlja okrece oko sunca.. Mislim da je to dovoljno sto se tice krscanske pameti...

Krscanstvo je jako humana religija koja je ubijala svakog ko nije ima isto misljenje kao crkva, te onog ko nije radio za nju....

Drzali ste ljude robovima i krali ste od njih, a vjerujete u knjigu koja nije tacna!
Ma hebem ja vama takvu religiju - svaku crkvu treba zapaliti do temelja!!!!
Kao sto kolega pataren rece, da, sta je bilo sa vasim hrabrim krscanskim junacima koji su dolazili u Bosnu propovjedati krscanstvo - zivi spaljeni na kolcu!!!!
Bogumili su bili inkvizitori samim inkvizitorima!!!!
Ko god je posao u bosnu - gubi mu se svaki trag!
Ko kukavice ste prijetili krscanskim ratovima, aniko niej smio krociti u Bosnu....

Da citiram Gaahla, vokala Gorgorotha:
Danas se vraca krscanstvu ono sto je zasluzilo!

Historija e ponavlja - BOJITE SE, a vase izjave su KUKAVICJE!
Da ste jaki i hrabri, nebiste dizali krizarske ratove i nametali nekom vjeru, te uzimali novac od sirotinje! Sve sto zelite jeste SLAVA I NOVAC!!!!
Mislim da koristite pogresnu (1000 i neku) verziju Biblije, vase svete knjige sastavljene od prica za laku noc!
Mrsko mi je jos nabrajati cinjenica... Al to je ono osnovno

I GORJET CE CRKVE U PLAMENU....
HAIL SATAN!

I da jos nesta o hrvatskom junastvu!
Lako je biti junak koji ce se ponositi slavenstvom, a zapravo potjece od nekog siromasnog Turskog plemena KORVATI.. tako nesta.... Koji su se naselili na ove prostore i nesta ko pomjesali sa slavenima....
Lako j ebiti junak koji ce mjenjati historiju u svoju korist i svakom davati "besplatno hrvatsko porijeklo".....
Vi smatrate da je nas veliki kralj, Tvrtko I Kotromanic, koji je kraljevao i Bosnom i Hrvatskom i Srbijom VAS kralj...
Onda mi objasnite, kako bi kralj iz BOGUMISKE PORODICE koji je PODRZAVAO bogumile i PO UBJEDJENJU bio bogumil mogao biti Hrvat, ako je Hrvatska bila katolicka zemlja koja se borila protiv bosanske hereze - bogumila! Jos narocito ako su bogumili bili simbol nezavisne Bosne i njene drzavnosti!!!
Drugi put kad budete mjenjali historiju, malo pogledajte neke bitne cinjenice i povezite ih...

AVE SATHANAS!
HAIL BOSNIA - zemlja cistog naroda slavenskog

do tud sam dosla i dalje opce nisam htjela citat jer sam si sebi skocio u usta... 8) :lol:

islam je miroljubiva vjera-my ass... 8) procitaj ovo crveno gore pa mi reci da je miroljubiva...ostalo nisam htjela ni citat al mislim da bi u svakoj daljnjoj recenici nasla sve bolje argumente da ti kazem da nemas pojma o cem pricas.

nadalje.ajd se vi ljepo drzite akorda,rifova i solaza jer vam to puno bolje ide nego propovjedanje o religijama ;) brate mili ove tvoje izjave tipa-AVE SATHANAS!
HAIL BOSNIA - zemlja cistog naroda slavenskog-su ne samo retardirane i maloumne nego stvarno nadasve jadne

are you serious?il samo zajebavas :lol:

nadam se da je ovo drugo jer u suprotnom nemam ti sto drugo rec osim ŠS'NU!

:lol:

HAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHA

PAMETI SVAKA CAST :D

pa.. ako si ti isla u skolu valjd abi znala da se islam u Bosni ojavljuje OD 1463...
jesi li corava jesusa ti nedragog.. zar nevidis da se radi o BOGUMILIMA GLUPACO!!!!

"Kao sto kolega pataren rece, da, sta je bilo sa vasim hrabrim krscanskim junacima koji su dolazili u Bosnu propovjedati krscanstvo - zivi spaljeni na kolcu!!!!
Bogumili su bili inkvizitori samim inkvizitorima!!!!"

svaka cast na PAMETI!

I BIJESE BOSNE PRIJE TURAKA, A ISLAM NISAM NI SPOMENUO!!!!!

Profile  

Post subject:
PostPosted: Fri Jul 27, 2007 8:15 pm 
Soul Reaver

jesi ti glup il samo tako smrdis? :lol:

uopce se neradi o povijesti neg o tvojoj prepotentnosti :lol:

Profile  

Post subject:
PostPosted: Fri Jul 27, 2007 8:17 pm 
Unplugged

Incognito wrote:
Pataren Ponthus wrote:
Ma ko je to rekao za crkve?Ne znam...ne vjerujem da sam ja.Nisam ja internet heroj,ja mrzim internet heroje.Mozda i jesam,ali sam i internet heroj a i heroj opcenito.Kako god...ne naturaj mi da sam rekao da se pale crkve.Jesi cuo?Sta sad,mogu i ja tebi isto reci,papak jedan.
Slusaj,necu nista govoriti za Hrvatsku,jer imam prijatelja od tamo,a sve zbog nekog papaka zbog tebe da pljujem vasu zemlju.
Hej Nachtar,znas li da je nas vojvoda Sandalj rekao da Dubrovcani skinu svoju zastavu i nakace Bosansku sa liljanima??!!Hahahaha,i to su morali i uraditi.
Hail Bosnia.
Pozdrav svima.

ma nisi ti...ti jos imas pristojne postove za razliku od ovog tvog prijatelja ;)

nachtar-e fakat si zadrt i primitivan jebote... :?

Quote:
Pa Bosna je drzala jedan dio Srbije i skoro cijelo Hrvatsko primorje!!!

ma naaaravno Image ...i srbija do tokia 8) :lol:

rekla bi ti da prosiris malo svjetonazore i otvoris oci al brijem da bi ti onda ispale pa radije nemoj :lol:

neka tebe nama ovdje da se imamo kome smijat ;)

OK....
AJ MI OBJASNI STA JE ONDA OVO:

http://img54.imageshack.us/img54/7121/bihwj4.jpg

PA TO JE SREDNJOVJEKOVNA KARTA BOSNE.... A VID.. GDJE VAM JE DALMACIJA????
DALMACIJA NIKAD NIJ EBILA BOSANSKA JEL.. HAHAHHAHAHAHA

---------------

Sto se "mog sotonizma" i googlea tice:

i na to mogu samo reci HHAHAHA

pa to savseno dokazuje kako tumacite neke stvari i da izmisljate i lazete!!!!!

UZMITE KNJIGU!

Profile  

Post subject:
PostPosted: Fri Jul 27, 2007 8:20 pm 
Soul Reaver

Image

vid' ovo

Incognito wrote:
ovak p.p.-nemam se ja kaj smijat svom neznanju ;) ja se smijem vama dvojci kak ste zadrti i nabrijani upravo s tim spikama kako ste 'vi iz bosne' bolji od cjelog svijeta...svi su ostali sljam jedino ste vi najbolji i najveci u svemu i vladari svemira :roll: mange 8) :lol:

ta vasa nabrijanost mi je smjesna i prosto jadna.

pusti povjest i cinjenice.ok.nas jedno uce vas drugo...u principu su obje strane u pravu al svako izvrce istinu da bi navuko vodu na svoj mlin.okej,zaboli me, bilo pa proslo, nezivim u proslosti.ocito se nikad necemo oko nekih stvari slozit al vi ste upravo ti koji inzistirate na pravljenju razlika.ja kazem what the hell kaj me briga ko ima jacu vojsku-a vas dva bi se poklali i oko cungalunge 8) sam trazite razlog.

topik je o muzici.neznam na koju foru smo uopce i zavrsili na ovoj raspravi.
fakat neznam cemu ovo.kako rekoh-bilo bi bolje da ste se uhvatili raspravljat o tablaturama, rifovima,akordima ...stogod...neg se natjecat ko ce prvi izguglat sto se desilo te i te godine... :lol:

ridiculous... :lol:

imas selektivno pamcenje my friend,citas samo ono sto tebi pase a ostalo namjerno ignoriras ;)

Profile  

Post subject:
PostPosted: Fri Jul 27, 2007 8:22 pm 
Unplugged

prvi vi poceli pa se sad "izvlacite" ma daj... nidje veze...

"ne lizite sad ono sto ste izasrali"

Profile  

Post subject:
PostPosted: Fri Jul 27, 2007 8:32 pm 
Soul Reaver

ne nismo mi prvi poceli...prvi je poceo P.P. dok se ti nisi jos ni prikljucio raspravi sa 'mi bosanci smo bolji od vas hrvata' spikama...i on i doa sa svadama o religiji...odi malo otpocetka topik citat pa ces vidit da mene zaboli kita i za religije i za nacionalnost i za povijest...kak sam napisala-svi smo na kraju krajeva samo ljudi.i svi su se slozili...al eto,unatoc tome i dalje se kenja po topiku i izvlace stvari iz naftalina koje uopce nemaju veze s muzikom...i to me iritira...s jedne strane bi najradije i ja zaglibila u raspravu al samo bi se vrtili u krug...ovo je postalo natjecanje ko je bolji...ovo-ono...bljak...riga mi se od tog...jer na kraju krajeva

Image

Profile  

Post subject:
PostPosted: Fri Jul 27, 2007 8:38 pm 
Unplugged

hmm.. otkud ti to da je PP prvi poceo... aj vrati se na prvi stranicu i pogledaj postove!!!!

Pataren Ponthus je postao clanke i informacij eo silent kingdomu...
i kad aje drsko (s razlogom) upitao zasto niko n eodgovara stigao je odgovor od Death-of-Art:

"pa kad ste muslimani Laughing"

znaci VI STE PRVI POCELI!!!!

a to sto je kole Pataren upitao "Evo i myspace.Jos uvijek ne mogu vjerovati.Tema davno postavljena,a niko nista.
Fuck off svima!!!!"

NIJE NI U KOM SLUCAJU bio povod za raspravu o nacionalnosti, religiji i sl.!!!

ISTI TAKVE ODGOVRE mozete naci na mnogim metal forumima kad se postavi neka grupa a nema odgovora.. Za razliku od vas, odgovori tamo budu

"Nismo slusali", "nisu nesto", "nisu losi"; "ne leze mi"; "dobri su" i sl..

a ne "Jer smo muslimani"

MI SVI NISMO MUSLIMANI - I TO SHVATITE!!!!

Profile  

Post subject:
PostPosted: Fri Jul 27, 2007 8:49 pm 
Soul Reaver

nachTar wrote:
hmm.. otkud ti to da je PP prvi poceo... aj vrati se na prvi stranicu i pogledaj postove!!!!

i kad aje drsko (s razlogom) upitao zasto niko n eodgovara stigao je odgovor od Death-of-Art:

a to sto je kole Pataren upitao "Evo i myspace.Jos uvijek ne mogu vjerovati.Tema davno postavljena,a niko nista.
Fuck off svima!!!!"

ISTI TAKVE ODGOVRE mozete naci na mnogim metal forumima kad se postavi neka grupa a nema odgovora.. Za razliku od vas, odgovori tamo budu

a ne "Jer smo muslimani"

kad vidis taj smajlic na kraju posta to znaci da se osoba zajebava ;)

mislim da je to jasno i bez da se posebno naglasava,ne samo ovdje neg opcenito na forumima...

oke, doa je prica za sebe a i P.P. ju jos nezna pa se necudim da je to osobno shvatio...

ali s druge strane on je bio prvi koji je,nakon sto mu niko nije postao na topik,poceo s provokacijama tipa-nasi bendovi su bolji od vasih...i bome,privuko je s tim paznju...od obicne rasprave o bendovima razvila se rasprava o svemu samo ne o bendovima i atmosfera je postala napeta...ja sam se tu povukla jer mi se bas nije dalo uvlacit u to...not again... :roll: dosta mi je takvih topika i rasprava koje se samo vrte u krug a zavrse vrijedanjem i bannovima...

al kad sam vidla neke svari...neke kontradiktornosti jednostavno nisam mogla izdrzat a da nereagiram...

i jebiga...sad zalim sto uopce jesam jer evo...opet sam se uvukla u ono sto nisam htjela i opet se vrtimo u krug...

a jedno 5 puta sam napisala da bi bilo bolje da se vratimo muzici i prekinemo s ovim samo niko me neslusa...i dalje svako tjera svoje...

a dobro...samo vi dajte...meni se vise neda...

Profile  

Post subject:
PostPosted: Fri Jul 27, 2007 9:16 pm 
Soul Reaver

sramite se.... dvolični gadovi..
za vrijeme rata moja obitelj je muslimanima iz Bosne davala sklonište, utočište, hranu i spavanje... u mojoj ste kući boravili...
a vi tako pljujete po nama hrvatima i s ponosom govorite kako ste nas palili na kolcu....
jadnici jedni....
s vama sklopit međureligijski dijalog?
moš mislit... vas se može ili držati u šaci...ili poginut od vaše ruke u terorističkom napadu....

znam da je ružno od mene ovo što govorim..ali ne postoji religija koja mi se gadi bar u pola mjere koliko mi se gadi islam i koliko ga prezirem...
ali to je vaša krivnja...
ne moja...

bosanci... zadrti balavci..
sramite se...

With doubt, with pain, with trust is ...pain...

Profile  

Post subject:
PostPosted: Fri Jul 27, 2007 9:52 pm 
Unplugged

Incognito wrote:
nachTar wrote:

Fuck off svima!!!!"

a ne "Jer smo muslimani"

kad vidis taj smajlic na kraju posta to znaci da se osoba zajebava ;)

mislim da je to jasno i bez da se posebno naglasava,ne samo ovdje neg opcenito na forumima...

oke, doa je prica za sebe a i P.P. ju jos nezna pa se necudim da je to osobno shvatio...

ali s druge strane on je bio prvi koji je,nakon sto mu niko nije postao na topik,poceo s provokacijama tipa-nasi bendovi su bolji od vasih...i bome,privuko je s tim paznju...od obicne rasprave o bendovima razvila se rasprava o svemu samo ne o bendovima i atmosfera je postala napeta...ja sam se tu povukla jer mi se bas nije dalo uvlacit u to...not again... :roll: dosta mi je takvih topika i rasprava koje se samo vrte u krug a zavrse vrijedanjem i bannovima...

al kad sam vidla neke svari...neke kontradiktornosti jednostavno nisam mogla izdrzat a da nereagiram...

i jebiga...sad zalim sto uopce jesam jer evo...opet sam se uvukla u ono sto nisam htjela i opet se vrtimo u krug...

a jedno 5 puta sam napisala da bi bilo bolje da se vratimo muzici i prekinemo s ovim samo niko me neslusa...i dalje svako tjera svoje...

a dobro...samo vi dajte...meni se vise neda...

a zasto IKAKO mjesati muslimane i religiju sa nekom zemljom, bendom i sl...
za mene to j eprovokacija... a provokacija je jos veca JER NEMA NIKAKOG SMISLA (ponavljam 1000 puta) NAZIVATI BOSANCE MUSLIMANIMA!!!!!

a to za terorizam i muslimanske teroriste koji (ako) borave ovdje, u BiH - kriv je alija izetbegovic kojeg MRZIM - i bio je isti kao i milosevic i tudjman... a nekima je heroj.. ma hebem im ja takvog heroja!

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 169 posts ]  Go to page Previous  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]