All times are UTC + 1 hour [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 480 posts ]  Go to page Previous  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: Mon Feb 20, 2006 1:00 am 
Maradeur

jao sada sam si "zavrtio" fade to black nakon dugo vremena

savrsenstvo......

Profile  

Post subject:
PostPosted: Mon Feb 20, 2006 5:55 pm 
Crusader

girl_one wrote:
vidimo o nicku.. samo sam cekala kad cesh ovdje nesh napisati :lol:

pa moram to prvo, moj najbolji bend, oni su mi bili prvi nekakvi uzori u glazbi i svi ti sati slušanja, baš ih volim :D

Profile  

Post subject:
PostPosted: Mon Mar 27, 2006 2:21 am 
Crusader

prvi bend uz panteru....bili su moj život...da bar jason nije otiša i da bar nisu izdali st.anger..al uvik ću ih poštovat....

Image

Profile  

Post subject:
PostPosted: Wed Apr 05, 2006 8:47 pm 
Addict

Old school Metallica je zakon! Prva 4 albuma su genijalna, može i black album proć i još neke pjesme s ostalih albuma. St. Anger neću ni komentirati...

Profile  

Post subject:
PostPosted: Thu Apr 06, 2006 9:23 am 
Soul Reaver

Shamaya wrote:
da bar jason nije otiša i da bar nisu izdali st.anger..

e to i ja uvijek kažem, samo da jason nije otišo, ali se svi uvijek nadovežu "a još burton nije umro"
i još da nisu sjebali s st. anger...
al danas ionako niš nije kako bi trebalo bit, svi su smekšali i skomercijalizirali se tak da niš ne treba zamjerat metallici, treba zamjerit društvu :lol:
metallica će vječno bit u našem srcu, pjevat ćemo fade to black našoj dječici u kolijevci :lol:

...et ne nos inducas in tentationem...

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sun Apr 09, 2006 3:02 pm 
Soul Reaver

meni st. anger nevalja da ga nevalja...garage inc. mi je dobar i slusljiv i sve samo sto ima dosta laganih stvari i country primjesa,sto nije nimalo lose al nemres se bas razbacat na to :lol: prvi albumi su mi jako dobri iako nebi bilo lose da prva dva naprave neki remake ili rerelease jer je lik imao jos poprilicno nerazvijen i pickast glas...(to bi isto da i guardiani naprave)...sve u svemu iako su nas zajebali pred koji godinu,ja ih volim poslusat...s njima sam ofišli pocela slusat metal pa su mi jako dragi...

me: lik ima vokal zakurac...tehnicki sucka big time... al it works...
mario: pa u tom i je stvar :D
nebi bilo kvlt da nije zakurac :D

Profile  

Post subject: Re: Metallica
PostPosted: Fri May 19, 2006 8:54 am 
Crusader

Abysmo wrote:
Pregenijalan bend sa opsežnom povješću i tonom na kvadrat dobrih stvari...najbolji albumi su mi svi do Re-loada a posebno mjesto ima And Justice For All!! Genijalan album i jedna od najboljih u čitavom metal svijetu!

upravo tako.... najbolje je s pocetka ;D

fuck’s just a word and it’s all fucked up "
no ipak usprkos svemu samo sam dobar katolik....Image

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sun May 21, 2006 1:02 pm 
Crusader

a kaj da velim, dobri su mi. st. anger nisam imala priliku preslušat pa ga nemrem komentirat, al sve ostalo mi se sviđa. mijenjali su se s vremenom, što mi je super, bolje neg da cijelo vrijeme tupe po istom.

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sun May 21, 2006 1:32 pm 
Crusader

dobro da nisi slusala st. anger... ja kao nu metalac moram rec da je album sranje
vidi se da su pokuslai napravit nes u stilu nu metala a napravili su proljev...
tictac je jos taktak stvar, al ostalo u kurac :? :?

Profile  

Post subject: babyboom
PostPosted: Wed Jun 07, 2006 7:02 pm 
Fearless

gle štanger nije uopce nu metal album štanger je bezvezna nabijacina bez glave i repa(osim 2 jedine prosjecne pjesme frantic(jebo mu tic tic i tic tac mater u usta i štanger)...naravno da su najjaci bend ali ne znam zakaj nema soloa na ovom zadnjem...a znam da su imali pripremljene soloe za album ali nije mi jasno zakaj su ih izbacili....a bubnjevi!?? :lol: zvuci kao da je lars pokupio nekoliko poklopaca od kanti za smece i to pomijesao sa cinelama....a da stvar bude jos zesca samo taj album im se do danas prodao u vise od 7 milijuna kopija....a da stvar bude fakat u kurcu ja sam bio jedna od tih 7 milijuna budala koja je kupila album cd+dvd verziju pola pola sa frendom...ali kada smo culi na sta to lici :( :eeeeek: :puke:

Profile  

Post subject:
PostPosted: Wed Jun 07, 2006 7:48 pm 
Crusader

al si bio kretencina.... :D :D
sve ovo sto si reko se slazem..... p.s. kad sam reko da su pokusali napraviti nesto nu metal a nije im uspjelo.... zdrava osoba bi svatila da album nije nu metal :D :D :D

i da zanimam me kakav ce biti novi album... lars je cuo da su srali po bubnjevima pa ih je sredio (barem na liveovima)

nekidan sam gledo live rock am ring... 20 godina mastera..... pa su svirali sve stvari s tog albuma (izmedju ostalog repertuara)

jeben koncert..... 8)

a sto se tice prodanosti onog "štangera" to pokazuje kolko je nazalost metallica htjeli vi to ili ne osla u komercijalu (bravo metallica, konacno su nes naucili)

Profile  

Post subject: ...
PostPosted: Mon Jun 19, 2006 8:24 am 
Fearless

da znam da sviraju cijelog mastera sada na koncertima zato jer slave dvadesetu obljetnicu tog albuma...cak sviraju i cijeli orion sto prije nisu nikada napravili...jeeebeno

Profile  

Post subject: Re: babyboom
PostPosted: Mon Jun 19, 2006 11:02 am 
Soul Reaver

rhapsody wrote:
a da stvar bude jos zesca samo taj album im se do danas prodao u vise od 7 milijuna kopija....a da stvar bude fakat u kurcu ja sam bio jedna od tih 7 milijuna budala koja je kupila album cd+dvd verziju pola pola sa frendom...ali kada smo culi na sta to lici :( :eeeeek: :puke:

tako ti je to kad vjeruješ amerima i njihovim obećanjima
mislim da je tu najviše problem u tome što su svi očekivali nešto super i genijalno, nešto novo što vuče na staro i onda se duplo sjebali čuvši st. anger.......
al glavno da vidim da hrpetina mladih nadobudnih metalčića iz moje škole fura st. anger majicu, a sere po tom albumu.... ja sam zapravo mislila da furat majicu od benda (a pogotov kad se opredjeliš na neki album) znači iskazivati im počast or what ... :?

Profile  

Post subject: ...
PostPosted: Mon Jun 19, 2006 7:37 pm 
Fearless

nemo...gle uopce nema nikakve veze sto su ameri..apsolutno nikakve veze...kupili smo album iz ciste znatizelje...a mene zivcira mnogo stvari ne samo u vezi tog benda nego i o ekipi koja seru govna o njima...i to sto kazes klinci furaju majice od štangera a seru po njemu..a ima i ljudi kojima su bili black,load i reload bili "jebeno dobri i kvalitetni albumi"(sto i jesu)a poslije st.angera su im odjednom bili smece... :shock: wtf??fakat ne kuzim takve papke!cuju da drugi seru po tim albumima pa ce i oni samo zato kaj su culi druge da to govore!!takve papke fakat nikada nisam kuzio a brijem da nikad niti necu...

Profile  

Post subject: Re: ...
PostPosted: Wed Jun 21, 2006 9:01 am 
Soul Reaver

rhapsody wrote:
nemo...gle uopce nema nikakve veze sto su ameri..

gle, znam da nema, al volim generalizirat, stoga, svi ameri su đubrad :)

a i, neke stvari jednostavno ne kužim, ne možeš zamrzit neki bend zbog jednog albuma, ili zato što se prodo, mislim, koji jarac... ja uopće ne znam bend kojem ne zamjeram neki album, ono, bar jedan!
mislim da nitko od tih nadobudnih nije ni poslušo album kak spada, fino, od početka do kraja......

(i ne, nije da sada tu branim st. anger i da ga redovito slušam i da očekujem i nadam se još takvih albuma, al bože moj, i najbolji griješe)

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 480 posts ]  Go to page Previous  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]