All times are UTC + 1 hour [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 84 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
Author Message
 Post subject:
PostPosted: Thu Apr 12, 2007 9:22 pm 
Maradeur

tru, tru.

Profile  

Post subject:
PostPosted: Fri Apr 13, 2007 12:38 am 
Unplugged

Isus wrote:
Prije su bili bolji no u zadnje vrijem su smao jadni. Konan barbarin. Previše isfuravanja i previše kenjaže,sam pogledaj site dio pod kings, slike ko za magazin Gay heavy metallers united :D

Joj a niko ne sere po bleku čije je postojanje čisto preseravanje, jebote rijetko ko od njih zna nešto više od power chordova i blast beatova, a o "vokalima" da ne pričam :roll:
Manowar pjevaju o metal warrior stvarima, svi su metalci braća, vojska, umjesto da se ponosite što slušate taj bend (da bi ga slušali) vi pljujete po njima, proglašavate ih gay... i onda pričate o čru-nesu, pa šta je onda čru ako manowar nije?

Profile  

Post subject:
PostPosted: Fri Apr 13, 2007 11:49 pm 
Maradeur

Rujevit wrote:
Isus wrote:
Prije su bili bolji no u zadnje vrijem su smao jadni. Konan barbarin. Previše isfuravanja i previše kenjaže,sam pogledaj site dio pod kings, slike ko za magazin Gay heavy metallers united :D

Joj a niko ne sere po bleku čije je postojanje čisto preseravanje, jebote rijetko ko od njih zna nešto više od power chordova i blast beatova, a o "vokalima" da ne pričam :roll:
Manowar pjevaju o metal warrior stvarima, svi su metalci braća, vojska, umjesto da se ponosite što slušate taj bend (da bi ga slušali) vi pljujete po njima, proglašavate ih gay... i onda pričate o čru-nesu, pa šta je onda čru ako manowar nije?

čru, čru! Isus ima veze kaj se tiče da su malo otupjeli, al ja ču zadržat kritike dok ne čujem Gods Of War. Onda opet Rujevit ima još više pravo kaj se tiče blekerije i toga. To niko ne pljuje, a to je jednostavno razaranje ušiju. Hell, kaj se tiče da su svi metalci braća, slažem se. Svaki bend ima malo tog duha u sebi. Mislim, pogledajmo Metallica - Metal Militia. Kod Manowara je djelom problem kaj se oni koncentriraju VEĆINOM na to. Manowar su, u najgorem slučaju, vjerni ideji.

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sat Apr 14, 2007 12:18 am 
Soul Reaver

Rujevit wrote:

...u blacku ima primitivizma i preseravanja ali uvijek postoje iznimke tj kvalitetni bandovi tak da je malo glupo rec da je "postojanje blacka cisto preseravanje"...

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sat Apr 14, 2007 12:32 am 
Maradeur

Brutala je čisto sranje, ali melodično blek definitely ima nekih prednosti. malo, ali ima.

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sat Apr 14, 2007 12:43 am 
Unplugged

-Abyss- wrote:
...u blacku ima primitivizma i preseravanja ali uvijek postoje iznimke tj kvalitetni bandovi tak da je malo glupo rec da je "postojanje blacka cisto preseravanje"...

I to šta kažeš, moram priznat da ima dobrih black metal bendova, recimo super su mi Immortal (koji su bili s manowarom an turneji) i Ihsahn. Ali benovi ko gorgoroth li marduk su čisti otpad.

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sat Apr 14, 2007 12:48 am 
Soul Reaver

Rujevit wrote:
I to šta kažeš, moram priznat da ima dobrih black metal bendova, recimo super su mi Immortal (koji su bili s manowarom an turneji) i Ihsahn. Ali benovi ko gorgoroth li marduk su čisti otpad.

... :yeah34: ...

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sun Apr 15, 2007 2:22 pm 
Soul Reaver

meni je najdraža, i jedina koju u zadnjih ne znam kolko slušam, manowarova stvar Shell shock...

Profile  

Post subject:
PostPosted: Mon Apr 16, 2007 10:44 pm 
Maradeur

Hear me comin'
Can't you hear my shell shock?!

tru, tru. To je sa Battle hymnsa.... Onda su bili fakat tru.

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 84 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

All times are UTC + 1 hour [ DST ]