All times are UTC + 1 hour [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 91 posts ]  Go to page Previous  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: Fri Jan 18, 2008 4:28 pm 
Unplugged

(bez uvrede) al sad si se USRO ko niko! Barlow ima tolko jebene moci i snage u glasu, te se tolko uzivi u pjesme(pogotovo live) da se ripper sa svojim girlish cviljenjem moze sakrit i nadat da ih se nikad nece ni pokusavati usporedivat jer jebeno nema smisla

Profile  

Post subject:
PostPosted: Fri Jan 18, 2008 5:27 pm 
Soul Reaver

ma,Ripper je car...ovaj Barlow se forsa preveć...i još k tome ne nosi kapu...

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sat Jan 19, 2008 2:31 pm 
Unplugged

...nisam ih vidio uzivo....tako da samo mogu komentirati sto mis se cini kad usporedujem live in Athens i bilo koji koncert s ripperom, ripper mi ima nekakav glasić koji bi strpal u ACDC ili GNR... i sry, al to mi se gadi, barllow na neki nacin(bar se meni tak cini) ostvaruje puno bolju konekciju kako s schafferom tako i s publikom! takoder, mozda sam ja i naviknut na dublji i "mocniji" iz razloga kaj inace slusam nekakav death i sl. a od heavya tako i onako samo slusac IE te maidene..

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sat Jan 19, 2008 8:11 pm 
Unplugged

al covjece, daj usoredi recimo when the night falls s ripperom te onaj kad barlow pjeva(to mi je jedna od rijetkih dobrih ripperovih izdanja al nije ni blizo barlowu...reci mi, kojha je "kultna" pjesma nastala za vrijeme rippera?...ja ne znam ni za koju a barlowo se razdoblje moze pohvaliti pozamasnim opusom remek djela iz cistog razloga sta bas on pjeva! u drugu ruku razumijem te, ja recimo branim corpsegrindera kao boljeg vokala od barnesa....i večina ljudi i dalje "stuje" barnesa ponajviše zbog te njegove nekakve kultnosti u cc-u, dok je barlow vjerojatno isto tak neš za IE...

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sun Jan 20, 2008 3:05 pm 
Unplugged

...gle, mozda jesam tvrdoglav ko mazga al jednostavno barlow mi je daleko najdrazi clean vokal, te bih kao sto rekoh, owensa stavio u bend poput gnr-a, acdc-a i sl., puno je više odgovarao zvuku judas priesta, naime, od heavy metalac IE imaju daleko najvise, nazovimo to "mističnim" prizvukom te mi uz njih mnogo više paše barlow sa svojim dubokim glasom i tendencijom da live po koji put slucajno zagrowla :!: meni su ti njihova najbolja izdanja alive in athens, sva 3 cd-a su mi prejebena i za mene je IE bez barlowa isto ko i na primjer maideni bez brucea...

Profile  

Post subject:
PostPosted: Tue Jan 22, 2008 3:03 am 
Maradeur

E, daj samo kad pises, potrudi se da termini poput AC/DC u recenici budu barem 7 rijeci udaljene od G'n'R, a kamoli da impliciras da su Bon Scott i Brian Johnson u istom rangu ko Axl "butthole pussy" Rose.

Profile  

Post subject:
PostPosted: Tue Jan 22, 2008 4:20 pm 
Unplugged

Soulreaper wrote:
E, daj samo kad pises, potrudi se da termini poput AC/DC u recenici budu barem 7 rijeci udaljene od G'n'R, a kamoli da impliciras da su Bon Scott i Brian Johnson u istom rangu ko Axl "butthole pussy" Rose.
ej sry., malo si me krivo shvatio, ja osobno ne volim te visoke ili krestave vokale jer mi jednostavno zvuce iritirajuce, naravno da sam dovoljno zdrav da shvatim razliku u znacaju gnr-a nasprem judasa ili acdc-a, no ipak ne volim ni 1. ni 2. ni 3., ne stavljam ih u isti rang ni u kojem slucaju....but as i said, barlow uber alles!

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sun Feb 03, 2008 4:05 pm 
Fearless

u jednom davnom broju metal hamera izašle su neke statistike ,ne sječam se po čemu su slagane ali na listi za naj heavy tadašnji prvi je bio ronnie james dio mislim da je bruce bio broj 2 pa onda halford,bilo je tu i naravno gitarista,basista bubnjari ritam gitara,klavijature itd,onda su se počele objavljivati neke tabele za naj omot itd,hoču samo naglasiti ovo za vokal naravno

Profile  

Post subject:
PostPosted: Thu Feb 07, 2008 2:27 pm 
Unplugged

.. Eric Adams.
..'nuf said.

Hail&Kill!

Profile  

Post subject:
PostPosted: Thu Feb 07, 2008 11:44 pm 
Fearless

manowar definitivno spadaju u vrh hevija,kako 80-tih tako i sada a eric je jedan od ponajboljih metal vokala mada mislim da bi mogo još puno više kad bi htio ali onda to nebi bio manowar

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sun Feb 17, 2008 11:07 pm 
Fearless

ma dosta ih ima
evo izdvojit cu neke samo

Dio, Barlow, Dickinson, Adams, Jon Oliva, Biff, Zachary Stevens, Halford naravno

ma ima ali ovi su meni najbolji
tolko od mene

Profile  

Post subject:
PostPosted: Mon Feb 18, 2008 2:54 pm 
Soul Reaver

Meatloaf :wink:

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 91 posts ]  Go to page Previous  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]