All times are UTC + 1 hour [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 71 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: Mon Feb 20, 2006 1:08 am 
Soul Reaver

Ja neznam zasto ne bi dosao kvalitetan neki bend. To kaj ih nema je druga prica. Cekaj, pa vi slusate maidene koji sviraju koliko vec godina, treba malo primjesa nekog drugog stila dodati, malo osobnosti, ali jebga, nije to lako.

Profile  

Post subject:
PostPosted: Mon Feb 20, 2006 12:20 pm 
Crusader

od svih bendova koje sam cuo nijedan nije ni do koljena bogovima,cak ni ranim uradcima,di je nestala kreativnost ? mozda u komercijalizaciji svega

Profile  

Post subject:
PostPosted: Mon Feb 20, 2006 2:30 pm 
Soul Reaver

pa.. judasi su ostali intezivni, heavy je josh ziv.. :?

Profile  

Post subject:
PostPosted: Mon Feb 20, 2006 5:50 pm 
Crusader

girl_one wrote:
pa.. judasi su ostali intezivni, heavy je josh ziv.. :?

je, sada je još živ, ali tema topica je što će biti s njim za kojih 10-20 godina?

Profile  

Post subject:
PostPosted: Mon Feb 20, 2006 6:48 pm 
Soul Reaver

hm.. judasi ce josh razvaljivati (na cd-ima) :lol: ma ima novih nada, to ti je kao da sam upitas sto ce biti sa thrashom za 20god? :?

Profile  

Post subject:
PostPosted: Mon Feb 20, 2006 8:27 pm 
Crusader

pa mislim da kao i svi će se dogoditi nekakve drastične promjene, po meni na lošije, ali valjd ćemo još vidit, ako doživimo još 20 godina

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sun Apr 02, 2006 2:50 pm 
Soul Reaver

ma nece heavy izumrijet,samo,prije 20-ak 30-ak godina heavy je bio nesto najzesce sto se moglo cut,a sad,kad imamo ove brutalne podvrstice koje se svakim danom raspadaju na jos manje podvrste tako da ljudi neznaju vise ni sta bi pod sta svrstali,pa imamo sve neke growl,harsh vokale,pa mjuzu koja uopce vise ni nezvuci na muziku nego na hrpu drvosjeca s motorkama ili strojnicama...a tu je i cjeli onaj fenomen truenessa i untruenessa jer,coece,ti si gej ak slusas heavy ili power :roll: to sve dolazi s mladim generacijama i zato se cini da heavy izumire...ali,neizumire! :x :lol:

me: lik ima vokal zakurac...tehnicki sucka big time... al it works...
mario: pa u tom i je stvar :D
nebi bilo kvlt da nije zakurac :D

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sun Apr 02, 2006 9:12 pm 
Soul Reaver

Heavy je kod nas nepopularan, jebiga. Evo sad je otkazan koncert od Ragea, kladim se da ne bi došlo 150 ljudi. Sramota

Profile  

Post subject:
PostPosted: Mon Apr 03, 2006 10:32 am 
Soul Reaver

to je sve zbog klinaca s ribnjaka...njih se treba rijesit,njih!oni su vermin koji treba istrijebit...coece,ti se razmnozavaju stanicnom diobom,ko amebe,svaki dan ih je sve vise,a istina bog,ko jaci-taj kvaci,pa zakon vecine prevlada i heavy se vise neslusa... :? i naravno,rejđ se otkaze... :roll:

me: lik ima vokal zakurac...tehnicki sucka big time... al it works...
mario: pa u tom i je stvar :D
nebi bilo kvlt da nije zakurac :D

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sat Aug 12, 2006 6:19 am 
Unplugged

Heavy ide u kurac brutalno,ali paralelno s njim i cijeli svijet.Nije bad,dok maideni prestanu svirati spalit cu se na zivce,napraviti power armor i procistiti svijet aaaaaaaaa.

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sun Aug 13, 2006 2:54 pm 
Addict

Incognito wrote:
to je sve zbog klinaca s ribnjaka...njih se treba rijesit,njih!oni su vermin koji treba istrijebit...coece,ti se razmnozavaju stanicnom diobom,ko amebe,svaki dan ih je sve vise,a istina bog,ko jaci-taj kvaci,pa zakon vecine prevlada i heavy se vise neslusa... :? i naravno,rejđ se otkaze... :roll:

:happy07: :laughing: :happy07: :laughing: :happy07:

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sat Nov 18, 2006 1:04 am 
Fearless

Pa i danas se stvaraju heavy bandovi, no problem tih bandova je totalna neinventivnost. Nije to ni do koljena heavy bandovima iz 70-ih i 80-ih. No ostaje i činjenica da preko 80% današnjeg metala spada u death, black, grindcore i ostalo neinventivno smece. Ljudi ne razume pravu muziku pa se samo tako mogu proslavit. Slažem se s Incognitom po pitanju truenessa i untruenessa. Pa kao prvo ljudi bi trebali slušat i izvodit šta god žele, a ako ćemo već određivat pravi muški metal to su sigurno heavy, thrash i speed, a ne zenskasti black ili debilni death.

No smatram da će heavy izumrit tek kad ljudi skroz prestanu slusat bandove poput Maiden, Judasa, Saxona, Accepta i ostalih, a to se neće tako skoro dogodit.

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sat Nov 18, 2006 2:51 pm 
Soul Reaver

to se neće nikad dogodit...uvijek će bit budala... 8) :lol: :lol: :lol:

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sat Nov 18, 2006 2:55 pm 
Fearless

Weisse Wolfe wrote:
to se neće nikad dogodit...uvijek će bit budala... 8) :lol: :lol: :lol:

Šta bi ti to trebalo značit?

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sat Feb 09, 2008 10:41 pm 
Fearless

wrathchild1990 wrote:
Pa i danas se stvaraju heavy bandovi, no problem tih bandova je totalna neinventivnost. Nije to ni do koljena heavy bandovima iz 70-ih i 80-ih. No ostaje i činjenica da preko 80% današnjeg metala spada u death, black, grindcore i ostalo neinventivno smece. Ljudi ne razume pravu muziku pa se samo tako mogu proslavit. Slažem se s Incognitom po pitanju truenessa i untruenessa. Pa kao prvo ljudi bi trebali slušat i izvodit šta god žele, a ako ćemo već određivat pravi muški metal to su sigurno heavy, thrash i speed, a ne zenskasti black ili debilni death.

No smatram da će heavy izumrit tek kad ljudi skroz prestanu slusat bandove poput Maiden, Judasa, Saxona, Accepta i ostalih, a to se neće tako skoro dogodit.

evo ja se smatram nekom možda najstarijom generacijom hevijanera,govorim o svojoj sredini koju jako dobro poznajem po tom pitanju,možda bi se to i moglo dogoditi jel kao što vidim a opet ponavljam u mojoj sredini se taj stari hevi uopće ne sluša,sad se moramo dotaći teme šta znači slušati ,mislim da nije dovoljno sad u 8.mj.otići na maidene,biće sigurno pun stadion hvala bogu i reć ja sam metalac i ja to slušam ,kad hrpa od tih ljudi tamo dolaze iz trenda,znatiželje ili ko ja iz neke nostalgije prema tome zvuku uz koji sam odrastao,da skratim priču mislim da danas nije dovoljno pratiti zbivanja u hevi svijetu i znat i imat sve moguće albume dvd,i ine medije,mislim da je općenito nestala riječ iz svih tih pravaca koja je nekad značila i obilježavala sve moguće događaje koji su se vrtili tada oko nas i te mjuze a to je riječ "živjeti" ,mi smo doslovce živjeli taj hevi,teškom mukom nabavljaliploče ili kazete,majice postere a da ne govorim kako smo bili blokirani o informacijama o našim omiljenim bendovima i sve šta se općenito sa njima događa.Da se razumijemo ja totalno guštam sad ovaj net i masu informacija ,slika i svega ostaloga kaj on pruža ali uz to nudi i određenu vrstu otuđenosti i nedruženja među ljudima a to sve vodi k izumiranju kako metala tako i ostalih muzičkih pravaca koji su nekad harali kuglom zemaljskom

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 71 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]