All times are UTC + 1 hour [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 1 post ] 
Author Message
 Post subject: PRO-PAIN(Močvara-2004.)
PostPosted: Wed Sep 06, 2006 7:18 pm 
Soul Reaver

bilo je to jednog kišnog utorka(valjda)...Dobio sam kartu na Ultrazvuku...ono...pitanje je bilo od kud su pro-pejn(NYHC)!!!???...What,do they think Im stupid!!!???i moral sam markirat u školici zadnje 2 čuke...Dođem doma,lijepo se ušminkam...majčica Pantera,raspuštena kosica,hlače u čižme i RnR...Čim sam krenuo(naravno,sam sam išao jel ko to pametan ide na NYHC u utorak?!) zalio me auto vodom tolko da se nisam morao prat 3 mjeseca... 8) ...prvo je sviro neki bend,nemam pojma koji ni kaj je sviro,samo znam da nas je bilo 6 ispred bine...onda su došli gypsiji(Ektomorf)...tu nas se već skupilo 20-ak!!!Al kad je PRO-PAIN izašo na stage...E...E...E...kaos,ludnica,masakr sat i pol(a ja onak mali u prvom redu ispred gitarista Erica :lol: ...)bio sam strgan i sjeban nakon koncerta dobrih 2-3 tjedna(ne pretjerujem...)Po meni ih niko ne može "razvalit" što se tiče live nastupa,kakva je to FKIN energija...nemrem opisat...brijem da su bolji live od Pantere... :oops: ...Bio sam između ostalog na Machine headu,Soulflyu,Kreatoru,Mejdenima,C.O.B.u,Darkest houru...al sve je to nula naspram pro-pain-a(osim možda Machine head...to je kaos bio...)...uglavnom...ŠTO JE PJESNIK HTIO REĆI:::"Odite ak čete imat priliku na koncert pro-paina...nećete požalit" 8) :D

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 1 post ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]