All times are UTC + 1 hour [ DST ]

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 32 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3
Author Message
 Post subject:
PostPosted: Mon Jan 09, 2006 3:36 am 
Soul Reaver

Naikelea wrote:
nemo wrote:
e naikelea, dobit ćeš spanka od mene, jamčim ti :twisted:
Is that a promise? :twisted:

nego :twisted: sve se dade srediti.....

je da, thorgrim ode, mandica se raspadne, e a fali mi onaj njegov humor..... oh :cry:

...et ne nos inducas in tentationem...

Profile  

Post subject:
PostPosted: Wed Jan 11, 2006 11:20 am 
Dread Knight
Dread Knight

thorgrim je imao ban na 2 mjeseca.

Ovako, da ja malo prokomentiram. Mislim da ima zaista dovoljno podforuma za bilo kakav tip razgovora. Možda budu bili dodani još neki, ali o tom ćemo vidjeti. Nitko vama ne brani pričati o punku, ima cijeli jedan section posvećen non-glazbi i imate tamo mjesta apsolutno za sve.

Jedan moj osvrt. Forumu ništa ne fali, meni nije jasno zašto jedino uvijek ima problema sa hrvatskim forumima, nigdje na stranim forumima na kojima sam bio ili još uvijek jesam nema problema, atmosfera je super, ljudi su prijateljski nastrojeni, gušt je čitati teme. Ima toga mnogo i ovdje, ali uvijek ima i nekih totalno debilnih ispada i gluposti koje fakat mi nisu jasne zašto se pojavljuju. Zašto se morate vrijeđati međusobno? Otkud vam ta jebena potreba da na netu morate nekome psovati i skidati svece, srati gluposti jedni protiv drugih? Meni to fakat nije jasno. Znam vas dobar dio live, i znam da niste takvi u stvarnosti, ali ne, kad je forum u pitanju, onda ko da piše neka druga osoba. Umjesto da pokušavate skupa svi zajedno držati pozitivnu i prijateljsku atmosferu, bez podizanja tonova, da odgovorite i ispravite nekoga ako je nešto krivo naveo, ne, ajmo kenjat FFS. Tu smo zato da si uljepšamo vrijeme, ovaj forum je tu da bi razmjenili mišljenja, čuli i naučili nešto novo, naučili one koji manje znaju neke stvari pa tako unaprijedili tu našu metal zajednicu oko koje se toliko priča, našli nove prijatelje, uživali u tome da kada dođete ovdje da se možete uključiti u razgovor na neku temu a ne da se odmah međusobno poserete. Onda se stvara dojam da netko nije poželjan i šta već. Razmislite malo o tome.

Image
Image
Hawk Designs - Web design | Web development | Web hosting | SEO

Profile  

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 32 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3

All times are UTC + 1 hour [ DST ]